İSU Genel Müdürlüğü Çekilişi

Çekilişe katıl, saati kazan!

Katılmak için

  • İsu Genel Müdürlüğü Facebook sayfasını beğen,
  • Arkadaşını yoruma etiketle,
  • Paylaş!

Sonuçlar 30 Mayıs’ta açıklanacak.
Çekiliş Facebook ve Instagram sayfamızda geçerlidir.
1 kez katılım hakkınız bulunmaktadır ve Kocaeli ili içerisinde geçerlidir.

 

İSU Genel Müdürlüğü, sosyal medya hesabı www.facebook.com/isukocaeli üzerinden gerçekleştirilecek “SU TEMALI SAAT“ isimli tanıtım çalışması / çekilişi, İSU Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenmektedir.
Tanıtım çalışması, 17.05.2018 tarihinde saat 17.00’de başlayıp, 30.05.2018 tarihinde saat 14.00’de sonlanacaktır. Katılımcılar, tanıtım çalışması bitiş tarihinin, İSU Genel Müdürlüğü tarafından, gerekli görüldüğü taktirde değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.
Tanıtım çalışmasına sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemez.
Tanıtım çalışması mekanizması; Katılımcılar 17.05.2018 17.00’den itibaren 14 gün sürecek tanıtım çalışması sonucunda, Facebook ve Instagram sayfasından yayınlanan gönderiyi beğenen, sayfasında paylaşan ve gönderiye yorum olarak arkadaşını etiketleyen kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 41 kişiye “Su Temalı Saat” hediye edilecektir. Tanıtım çalışması / çekilişi sonucunda 41 asil ve 10 yedek kişi belirlenecektir. Her katılımcı, çekilişe tek bir defa katılma hakkına sahiptir. İSU Genel Müdürlüğü verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini yarışma süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
İSU Genel Müdürlüğü tanıtım çalışması/çekiliş ile ilgili kampanya süresince oluşabilecek şüpheli durumlarda uygun görmediği her türlü tasarruf yetkisine sahiptir.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
İSU Genel Müdürlüğü tarafından verilecek ödül kazanma şansı yakalayan kişiler, facebook.com/isukocaeli, instagram.com/isukocaeli ve twitter.com/isukocaeli adreslerinden 30.05.2018 tarihinde 16.00 – 24.00 saatleri arasında açıklanacaktır.
İSU Genel Müdürlüğü’nün kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu yoktur. Tüm katılımcıların, kazananların açıklamalarını ilgili Facebook, Instagram ve Twitter sayfalarını takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. İSU Genel Müdürlüğü tarafından gönderilebilecek herhangi bir mesajın alınamaması durumunda İSU Genel Müdürlüğü hiçbir sorumluluk kabul etmez.
Ödül kazanma şansı yakalayan asil kişiler mutlaka iletişim bilgilerini, tanıtım çalışmasının sonuçlanmasından sonra 1 gün içinde paylaşmalıdır.
İSU Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği bu tanıtım çalışmasının kazananların ödülleri kargo ile adreslerine teslim edilecektir.
Katılımcılar, yukarıda belirtilen asil ve yedek ödül kazananların ilan edileceği tarihin, gerek duyulduğunda İSU Genel Müdürlüğü tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.
Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve İSU Genel Müdürlüğü’nün bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.
Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin İSU Genel Müdürlüğü tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerin tamamının ya da bunlardan İSU Genel Müdürlüğü’nün seçeceği bir kısmının aynen ya da değiştirilmek suretiyle İSU Genel Müdürlüğü’nün dilediği şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına muvafakat ettiklerini ve bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.
Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
Tüm katılımcıların eşit koşullarda katılma hakkı sağlamak amacıyla kullanıcılar, aynı Facebook hesabı, aynı cep numarası, e-posta adresi ve isim ve soyadı ile tanıtım çalışması / çekilişe katılamazlar. Aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları iptal edilebilir.
Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle İSU Genel Müdürlüğü sorumlu tutulamaz. Yanlış bilgi beyan eden kullanıcıların kazanımları iptal edilebilir.
Tanıtım çalışması / çekilişine katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.


Yorum yapın