iPhone 11 Pro Çekilişi

Arkadaşlarını Vodafone’lu yap,
iPhone 11 Pro kazanma şansını yakala!
Üstelik, 3 ay geçerli 15 GB hediye internet kazan!


Hediye

  • iPhone 11 Pro

Son Katılım Tarihi

Birer aylık dönemler içeri


Katılım

Katılmak için TIKLAYIN


Koşullar

Arkadaşını Davet Et kampanyası ile en çok kişiyi Vodafone abonesi yapan abone, yarışmanın düzenlendiği tarih itibariyle bir adet iPhone 11 Pro kazanma hakkını elde edecektir. Bir aylık dönem içerisinde birden fazla abonenin en çok sayıda kişiyi Vodafone abonesi yapması halinde bu sayıya ilk ulaşan abone yarışma koşullarında düzenlenen ödülü almaya hak kazanacaktır.

Yarışma Koşullarından yararlanabilmek için abonenin 18 yaşında büyük olması, telefon hattının münhasıran kendi kullanımında olması ve verilecek ödülü bizzat kendisinin teslim alması gerekmektedir.

Ödülü almaya hak kazanan abone, Vodafone kayıtlarında yer alan iletişim bilgileri üzerinden kendisi ile sözlü veya yazılı iletişime geçilmesinin ardından en geç 10 iş günü içerisinde işbu Yarışma Koşullarında talep edilen şartları sağlayıp sağlamadığı ve ödülü kabul edip etmediğine ilişkin Vodafone’a olumlu veya olumsuz bir dönüş yapmak zorundadır.

Üstelik, Vodafone’a davet eden aboneler, hat aktivasyon işlemi tamamlanması ardından 3 ay geçerli 15GB hediye internet kazanacaklardır. Aynı şekilde davet linkine tıklayarak Vodafone’lu olan aboneler de 3 ay geçerli 15GB hediye internet kazanacaklardır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için davet edilen kişinin link üzerinden faturalı hat başvurusu yapması ve başvurunun aktivasyona dönüşmesi gerekmektedir. Faturasız hat başvuruları kampanya dahilinde değildir.

• İşbu Yarışma Koşullarının yürürlüğe girdiği tarihten itibaren birer aylık dönemler içerisinde Arkadaşını Davet Et! Kampanyası ile en çok kişiyi Vodafone abonesi yapan abone, işbu yarışmanın düzenlendiği tarih itibariyle bir adet İphone 11 Pro kazanma hakkını elde edecektir.
• İlk kampanya dönemi 45 gün olan ve sonraki kampanya dönemleri aylık devam edecek birden fazla abonenin en çok sayıda kişiyi Vodafone abonesi yapması halinde bu sayıya ilk ulaşan abone ödülü almaya hak kazanacaktır.
• Abonenin 18 yaşında büyük olması, telefon hattının münhasıran kendi kullanımında olması ve verilecek ödülü bizzat kendisinin teslim alması gerekmektedir.
• Ödülü almaya hak kazanan abone, Vodafone kayıtlarında yer alan iletişim bilgileri üzerinden kendisi ile sözlü veya yazılı iletişime geçilmesinin ardından en geç 10 iş günü içerisinde işbu Yarışma Koşullarında talep edilen şartları sağlayıp sağlamadığı ve ödülü kabul edip etmediğine ilişkin Vodafone’a olumlu veya olumsuz bir dönüş yapmak zorundadır.
• Vodafone’a olumlu veya olumsuz bir dönüş yapmayan veya kendisine ulaşılamayan aboneler, işbu yarışma koşulları kapsamındaki haklarını kaybedecek olup ödül Arkadaşını Davet Et! kampanyasından en çok yararlanan bir sonraki aboneye devredilecektir.
• İş bu yarışma koşulları kapsamındaki şartları sağlayan ve ödülü almak konusunda olumlu dönüş yapan aboneye ödülü Vodafone’un belirlediği usul dahilinde 60 gün içerisinde teslim edilecektir. 60 gün içerisinde ödülü teslim almayan veya ödül kendisine ulaştırılamayan abone işbu yarışma koşulları kapsamındaki haklarını kaybedecek olup ödül, Arkadaşını Davet Et! kampanyasından en çok yararlanan bir sonraki aboneye devredilecektir.
• Bir aylık dönem içerisinde ödülü almaya hak kazanan 3 abonenin yarışma koşullarında belirlenen şartları sağlayamaması, yukarıda belirtilen sürelerde olumlu veya olumsuz bir dönüş yapmaması, kendisine ulaşılamaması veya ödülü teslim almaması halinde Vodafone, ilgili ay için yarışmayı iptal etme hakkını saklı tutar.
• Yarışma koşullarından yararlanabilmek için abonelerin kişisel veri işleme iznini vermiş olması gerekmektedir.
• Arkadaşını Davet Et! kampanyası ve işbu yarışmaya katılan bütün abonelerin kayıtları Vodafone sistemlerinde tutulur. Vodafone, işbu kayıtlarda hiçbir şekilde tek taraflı değişiklik, ekleme veya çıkarma yapamaz.
• İşbu yarışma koşulları kapsamında elde edilen veriler abonenin kullandığı cihazın değiştirilmesi durumunda ortadan kaybolabilir veya silinebilir. Cihaz değişikliklerinde Vodafone’un sorumluluğu bulunmamaktadır.
• Ödül teslimi sırasında abone, kimlik ibraz etmek zorunda olup abone bilgileri ile kimlik bilgilerinin uyuşmaması halinde ödül teslim edilmeyecektir.
• İşbu yarışmanın yeniden düzenlenmesi halinde aboneler tekrar katılım sağlayabilir.
• Yarışma Koşulları kapsamında herhangi bir çekiliş veya kura kurgusu bulunmamaktadır.
• Yarışma koşulları kapsamında kazanılan ödül abone tarafından hiçbir şekilde bireysel ihtiyacın karşılanması dışındaki amaçlarla kullanılamaz. Vodafone, ödülün bireysel kullanım amacı dışında amaçlarla kullanıldığını tespit etmesi veya bu konuda bir şüpheye uğraması halinde aboneyi uyarma ve gerekirse yarışmayı geriye dönük iptal etme hakkına sahiptir.
• Yarışma koşulları kapsamında abonenin herhangi bir şekilde kötüye kullanım, hile, saldırı ve benzeri davranışlarda bulunması halinde Vodafone abonenin yarışma koşullarından yararlanmasını engelleyebilir. Vodafone’un konusu suç teşkil eden fiillere ilişkin ihbar/şikayet ve her türlü tazminat hakkı saklıdır.
• İşbu Yarışma Koşullarına ilişkin tüm haklar ve sorumluluklar Vodafone’a aittir. Vodafone, yasal mevzuata uymak kaydıyla herhangi bir zamanda Yarışma Koşullarında, ödülde veya sürede değişiklik yapabilir, işbu yarışmayı iptal edebilir, erteleyebilir veya yeniden düzenleyebilir.


Yorum yapın