Hidromek Çekilişi

HİDROMEK SUPRA’yı tam zamanında durdur, boşluğu tamamla, ekran görüntüsünü yorumda paylaş, HMK 370 LC HD paletli ekskavatörün 1/40 ölçekli model ödülünün sahibi olma şansını yakala! #HİDROMEK
1. Yarışma Hidromek A.Ş. Facebook sayfası üzerinden 24/03/2018 tarihinde başlayacaktır.
2. “Yarışma” kapsamında yarışmacıların HİDROMEK makineyi (HMK 102 B SUPRA) doğru zamanda durdurarak boşluğu tamamlamaları ve ekran görüntüsünü yakalayarak paylaşılan yarışma videosunun altına yorum olarak iletmeleri gerekmektedir.
3. Yarışmaya katılabilmek için katılımcıların yorumlarını 30/03/2018 saat 10:00’a kadar Hidromek A.Ş. Facebook sayfasında madde 2’de bahsedildiği şekilde paylaşmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra gelen yorumları yapan kişiler yarışmaya katılmaya hak kazanamazlar.
4. Yarışma kazananı doğru cevap verenler arasından random.org programı aracılığıyla rastgele belirleme yöntemi ile seçilecektir. Belirlenen yarışma kazananı; HMK 370 LC HD paletli ekskavatörün 1/40 ölçekli model ödülünün sahibi olacaktır.
5. Yarışma kazananının ismi Hidromek A.Ş. Facebook sayfasından duyurulacak ve kendisine özel mesaj yoluyla bilgilendirme yapılarak bulunduğu il, ilçe, mail adresi ve telefon bilgisi istenecektir. Yarışma kazananı bu bilgileri Hidromek A.Ş. Facebook sayfasına özel mesaj yoluyla iletmekle yükümlüdür.
6. Hidromek AŞ. Facebook hesabına gönderilen iletişim bilgileri geçerli ve bağlayıcıdır. Verdiği e-mail adresinden veya telefon numarasından 3 kez denenmesine rağmen kendisine ulaşılamaması halinde katılımcı, ödül kazanma hakkını kaybeder.
7. Gizlilik kuralları uyarınca, yarışma kazananının iletişim bilgileri Hidromek A.Ş. tarafından saklanacak olup, gerekli görüldüğü durumlarda bilgilendirme amaçlı kullanılabilecektir. Hidromek A.Ş. ile paylaştığı iletişim bilgileri ile her türlü kişisel verinin Hidromek A.Ş. tarafından kaydedilmesine ve işlenmesine muvafakat ettiği kabul edilir.
8. Moderasyonda dikkat edilecek hususlar aşağıda açıklanmıştır;
Sakıncalı ve yasalara aykırı fotoğraflar/yorumlar,
Bir başka kişiyi ve/ veya kurumu tehdit eden fotoğraflar/yorumlar,
Bir kişiye ve/ veya kuruma yönelik saldırgan ve zarar verici fotoğraflar/yorumlar,
Bir veya birden çok kullanıcı tarafından paylaşılan birbirinin aynısı fotoğraflar/yorumlar,
Bir başka marka ve kurum adına reklam fotoğrafları/yorumları
Yasa dışı girişimleri destekleyen ve teşvik eden her türlü fotoğraflar/yorumlar,
Herhangi bir 3. şahıs veya kurumun haklarını çiğneyen her türlü fotoğraflar/yorumlar
Bir marka ile ilgili yanlış, zararlı yorum ve iddialara yönelik fotoğraflar/yorumlar
Herhangi bir kişiye ve/ veya kuruma yönelik küfür, hakaret ve rencide etmeye yönelik fotoğraflar/yorumlar Hidromek A.Ş. Facebook sayfasından kaldırılacaktır.
9. Yarışmayı kazanan kişi 30 Mart 2018 Cuma günü açıklanacaktır.
10. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
11. Facebook yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.
12. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
13. Yarışmaya katılmak için kullanıcılar, Facebook’ta resmi Hidromek A.Ş. sayfasını takip etmek zorundadır. https://www.facebook.com/hidromek.tr
14. Yarışma talihlisinin hediye seçme veya kendisine verilen hediyeyi değiştirme hakkı bulunmamaktadır.
15. 18 yaşından küçük olan kişiler bu yarışmaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Hidromek A.Ş., 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz. Ödülün alınabilmesi için katılımcının 18 yaşının üstünde olduğunu gösteren kimlik ibrazı zorunludur.
16. Ödüle hak kazanan kullanıcının kampanya boyunca toplam ödül sayısı 1 adettir.
17. Kullanıcının ödül kazanabilmesi için sadece kendilerine ait kullanıcı profilinden paylaşımda bulunması şarttır.
18. Ödülü kazanan kullanıcı, isim ve paylaşım bilgileriyle birlikte Hidromek A.Ş. Facebook sayfasında açıklanacaktır.
19. Ödülü kazanan kişinin, ismi açıklandıktan sonra en geç 1 hafta içerisinde Hidromek Facebook sayfasına mesaj göndererek Hidromek A.Ş. ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Aksi halde ödül hakkı, yedek kişiye devredilmiş olur.
20. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, mala çevrilemez, ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
21. Gerekir ise kampanya bitiş tarihi uzatılabilir, uzatılması halinde yeni tarih, kampanya bitmeden önce Hidromek sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
22. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için http://www.facebook.com/hidromek.tr sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerekliliğini kabul ederler.
23. Hidromek A.Ş., bahsi geçen yarışmanın, kullanım koşullarını kullanıcılarına önceden bildirmeden değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
24. Bu kampanyaya katılan katılımcılar, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkâr, ahlaka ve adaba aykırı, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici bir teşebbüste bulunmayacağını kabul ve taahhüt ettiğini belirtmektedir. Hidromek A.Ş. aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.
25. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
26. Yarışma sonunda kazananların isimleri, Hidromek AŞ. tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir. Kazananların, yarışmaya katılmak suretiyle söz konusu verilerin Hidromek A.Ş. tarafından kullanılmasına muvafakat ettiği kabul edilir.
27. Hidromek A.Ş. çalışanları, taşeronları, distribütörleri, yarışmanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar, Hidromek AŞ. için hizmet veren kimseler bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
28. Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın