Hepsiburada Araba (Tesla) Çekilişi

Dev Çekiliş Tesla Model 3


Hediye

 • 1 Adet 2021 Tesla Model 3 Siyah

Son Katılım Tarihi

31.07.2021


Katılım

Her 100 TL ve üzeri siparişte 1 Çekiliş Hakkı


Koşullar

 • Bu Karşılığı Nakit Olmayan Oyun (KNO); Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü güvencesiyle, D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş.’nin katılımıyla 15.07.2021 (saat: 21.00) – 31.07.2021 (saat: 23.50) tarihleri arasında Piyango Sepeti tarafından düzenlenmektedir.15.07.2021 (saat: 21.00) – 31.07.2021 (saat: 23.50) tarihleri arasında Hepsiburada’nın faaliyet gösterdiği www.hepsiburada.com web sitesinden, mobil sitesinden veya Hepsiburada uygulaması (iOS/Android) üzerinden, Hepsiexpress ve Hepsifly harcamaları da dahil olmak üzere, tek seferde KDV dahil, kargo bedeli hariç 100 TL ve üzeri sipariş veren kullanıcılar (her 100 TL ve üzeri siparişte 1 Çekiliş Hakkı) “Hepsiburada Tesla Model 3 Çekilişi”ne katılmaya hak kazanacaklardır. Bir kullanıcı birden fazla çekiliş hakkı kazanabilir. İlgili tarihler arasında 1.000.000 adet ile sınırlı çekiliş hakkı, sipariş veren kullanıcılara tanımlandıktan sonra katılım hakkı sona erecektir.15.08.2021 (saat: 23.59) tarihine kadar siparişlerini iptal veya iade edenlerin ilgili siparişlerde kazandığı çekiliş hakları iptal edilecektir.16.08.2021 tarihinde, çekilişe hak kazanan katılımcılardan SMS ile iletişim izni bulunanlara SMS ile bilet numaraları bildirilecektir. Bilet numaraları ve bilete sahip olan talihliler 17.08.2021 tarihinde (18.08.2021 çekiliş tarihinden önce) Milli Piyango idaresine gönderilecektir.

  Çekiliş sonucunda; 1 kişi 2021 Tesla Model 3 Siyah (yaklaşık değeri: 860.000,00 TRY) kazanacaktır.

  Çekilişe katılım için üyelik üzerinden kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılarak sipariş verilmesi ve üyelik bilgilerinin eksiksiz olması gerekmekte olup, ad, soyad, üye mail adresi, telefon bilgileri başta olmak üyelik esnasında istenen bilgileri eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

  Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

  Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.

  İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Faturanın okunur şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

  Çekiliş hakları talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.

  Çekiliş, Milli Piyango İdaresi tarafından 18.08.2021 tarihinde saat 14:00’te GMK Bulvarı No 4 Kızılay/Ankara adresinde bulunan Milli Piyango İdaresi Çekiliş salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

  İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

  18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

  Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan, siparişleri manipüle eden katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacaktır.

  Çekiliş kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Hepsiburada’nın kayıtları esas alınacaktır.

  Çekilişe katılan herkes, çekiliş katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların çekiliş şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi, katılımcılarının beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Hepsiburada tarafından yapılacaktır. Koşullar tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.

  Hepsiburada, gerek gördüğü takdirde çekiliş katılım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

  Çekilişte yedek talihli olmayacaktır.

  Çekilişe katılanlar; işbu çekiliş Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılır. Hepsiburada, katılımcıların Çekiliş Katılım Koşullarına uygun davranıp davranmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

  Çekiliş, belirtilen tarihe kadar devam edecek olup satış sonlandırıldıktan sonra 18.08.2021 Çarşamba sonuçlandırılacaktır. Sonuçlar piyangosepeti.com.tr’de ilan edilecektir. Sonuçlar, MPİ web sitesinde yayınlandığı anda tebliğ edilmiş sayılacaktır.


 

Yorum yapın