Hediye Çarkı Çevir

 

Heinz Hediye Çarkı


Hediye

 • 20 TL Trendyol Cüzdan, 200 TL Trendyol Cüzdan, 20 TL Opet Akaryakıt ve 200 TL Opet Akaryakıt Puanı.

Son Katılım Tarihi

31 Temmuz 2022


Katılım

50 TL ve üzeri Heinz ürünleri satın alan, kasanın fotoğrafını çeken ve Qumpara uygulamasına yükleyen kişiler, her biri için Qumpara hediye çarkını çevirmeye hak kazanıyor.


Koşullar

 • 5 – 31 Temmuz 2022 tarihleri ​​arasında Gürmar marketlerinde tek seferde 50 TL ve üzeri Heinz ürünleri satın alan, kasanın fotoğrafını çeken ve Qumpara uygulamasına yükleyen kişiler, her biri için Qumpara hediye çarkını çevirmeye hak kazanıyor. başarılı katılım

  Ödüller; 20 TL Trendyol Cüzdan, 200 TL Trendyol Cüzdan, 20 TL Opet Akaryakıt ve 200 TL Opet Akaryakıt Puanı.

  Çark resmine tıklayarak çarkı çeviren tüm katılımcılar aşağıdaki ödüllerden birini kazanacak ve katılım anında ödül hakkında bilgilendirilecektir.

  Kampanya aşağıdaki koşulları kapsamaktadır ve bu kampanyaya katılan herkes koşulları eksiksiz olarak kabul etmiş sayılır;

  Promosyon ödülü kazanmak için, satın alınan ürünlerin adlarının fiş üzerinde açık ve net bir şekilde yazılması gerekir. “Muhtelif Ürün” veya “Kozmetik Ürün” yazan kuponlarla bir promosyona girseniz dahi ödül kazanılamaz.

  “Qumparam” alanına yüklenen ödülle ilgili bilgiler eklenir.

  Bağışlanan ürünler kampanyaya dahil değildir.

  Bu Kampanya kapsamında bir kişi kendisine en fazla 2 adet hediye çeki kodu kazanabilir.

  Mali değeri olmayan belgeler, satış fişi ve fatura kopyaları, bilgi formlu makbuzlar kabul edilmez. Yırtık fiş/irsaliye veya genel ifadeler içeren fiş ile promosyona katılamazsınız; sadece Qumpara uygulamasının standartlarına uygun olarak cep telefonu ile çekilen fotoğraflar için geçerli olacaktır. Buna göre katılım ancak makbuzun çıplak gözle okunabilen ve bulanık olmayan orijinal fotoğrafı ile sağlanabilir.

  Tüketiciler, çekin kendilerine ulaştığı tarihten itibaren 5 (beş) gün içinde Qumpara uygulamasına çek yükleyerek başvuruda bulunmadıkları takdirde kampanyaya katılma haklarını kaybederler.

  Teklif, yukarıdaki günün gece yarısında sona erer. Bu tarihten sonra gönderilen nakit çekler geçersiz sayılır.

  Gönderilen makbuzlar 24 saat içinde doğrulanır ve kazandıkları hediye çeki kodu uygulama üzerinden hak sahibi tüketicilere iletilir.

   

  Trendyol cüzdan kodu;

  Hediye kodları kupon metninde belirtilen tarihe kadar geçerlidir. Bu tarihten önce kullanılmayan hediye çeki kodları geçersiz sayılacaktır.

  Farklı alımlar için parça parça kullanılabilir.

  Gerisi kolayca izlenebilir.

  Altın, cep telefonları ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. (Dijital ürünler: Netflix abonelikleri, oyun rozetleri vb.)

  İndirimli ürünler tüm güncel kampanyalarda geçerlidir.

  Hediye miktarını aşan herhangi bir miktarda para cüzdana aktarılabilir.

  İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir.

 • Yakıt noktaları Opet;

  Opet akaryakıt noktaları 8 Ağustos 2022 tarihinde yüklenecektir.
  30 Kasım ve sonrasında kazanan kullanıcılar için yakıt puanları 5 Haziran’da yüklenecektir.

  Yüklenen Akaryakıt Puanları ile 31 Ağustos 2022 tarihine kadar kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin satın alınabilecektir.

  Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında kullanabilmeleri için cep telefon numaralarını ve cep telefonlarına gönderilen kullanım şifresini ödeme anında OPET istasyonlarındaki üye işyerine teslim etmeleri gerekmektedir.

  Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Opet Petrolcülük A.Ş.’ye cep telefonlarını bırakmaları gerekmektedir. teslim edileceği konusunda anlaştıkları sanılıyor.

  Kullanılmayan Hediye Yakıt Puanlarının süresi 1 Eylül 2022’de sona erecektir.

  Hediyeler aboneler arasında devredilemez ve bültene abone olmayan üçüncü şahıslar tarafından kullanılamaz. Parayla satılamaz. Nakde çevrilemez, takas edilemez, devredilemez, temlik edilemez, mevduat olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak devredilemez, ticari amaçla kullanılamaz.

  Tüketicilerin kampanya koşullarından veya sürelerinden herhangi birine uymaması, eksik ve/veya geçersiz bilgi ve belgeler sağlaması halinde başvuru geçersiz sayılacak ve işleme alınmayacaktır.

  Bir ürünün iadesi durumunda tüketici, bu Promosyon Koşulları kapsamında aldığı hediyeyi veya Promosyon kapsamında hak kazandığı hediyenin değerini de iade etmelidir.

  Kampanyadan kurum ve kuruluşlar ile mağaza çalışanları yararlanamaz. Tüzel kişiler promosyon ödülleri kazanamaz.

  18 yaşından küçükler kampanyadan yararlanamaz ve katılsalar dahi hediye çeki kodu alamazlar.

  Promosyona farklı e-posta adresleri ve telefon numaraları ile aynı kişi tarafından açılmış hesaplar ile katılım kural ihlalidir; Bulunursa, hesaplar iptal edilecektir. Kullanıcı her kampanyadan (farklı numaralarla abone olsa dahi) kampanya şartlarında belirtilen tutarda kazanabilir.

  Kullanıcı, kullanım hakları ve aboneliği kendisine ait olan tek bir telefon hattı ile üyelik oluşturabilir. Bir kullanıcı aynı cihazdan birden fazla üyelik oluşturamaz. Kullanıcı, üyelik süresince tüm bilgilerini doğru ve eksiksiz vermekle yükümlüdür. Kullanıcı, kendisine ait olmayan, yanıltıcı, üçüncü kişilere ait veya sahte bilgiler kullanılarak oluşturulan veya aynı cihazdan farklı bir telefon numarasına göre oluşturulan tüm üyeliklerden kendisinin sorumlu olacağını bilir.

  Son kullanma tarihinden önce kullanılmayan ve geçersiz hale gelen kodlar değiştirilmez, değiştirilmez, iade edilmez ve maliyeti geri alınamaz. Trendyol, Opet ve QUAMPARA, dönem içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren hediye çeki kodlarından dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

  “Diğer Ürün”, “Bakkal Ürünü” veya “Kozmetik” genel terimlerini kullanan kuponları kullanarak promosyona katılamaz veya herhangi bir ödül kazanamazsınız.

  Kampanya kapsamında satın alınan promosyon ürünlerinden doğacak herhangi bir kayıp, hasar, ayıplı mal veya hizmetten veya diğer herhangi bir sorumluluktan QUAMPARA’nın sorumlu olmayacağını bilen tüketiciler, bu hususu kabul ederek kampanyaya katılarak kampanyaya katıldıklarını kabul ederler. Heinz ürünlerinden, kusurlu mallardan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar olmadan. QUMPARA’nın hizmetten dolayı veya başka herhangi bir nedenle doğabilecek her türlü sorumluluktan gayri kabili rücu olarak kurtulduğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

 • Burada belirtilen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

  QUMPARA, savaş, deprem, doğal afet, saldırı, terör eylemi veya benzeri durumlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir mücbir sebep durumunda kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

  Katılımcı, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde verilerin kaydedilmesi, saklanması, saklanması, açıklanması, aktarılması, sınıflandırılması veya kullanılması, engellenmesi gibi verilerle gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade eder. Anladığına katılıyor.

  Bu kampanya QUMPARA tarafından organize edilmektedir.

  QUMPARA, kullanıcının katılımını detaylı olarak inceleme ve kötü niyetten şüphelenmesi halinde kullanıcıyı uyarma, üyeliğini askıya alma, kullanıcıdan posta yoluyla dekontun aslını isteme ve gerekli gördüğü takdirde kazanılan ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

  Kullanıcının bu Koşulları ihlal ettiğinin tespit edilmesi durumunda Şirket, Kullanıcının üyeliğini askıya alma veya onu Uygulamadan tamamen çıkarma hakkını saklı tutar.

  Kampanyaya katılan firmalar, kampanya şartlarını her zaman değiştirebilir ve dilediği zaman kampanyayı sonlandırabilir. Değişiklikler, Qumpara uygulamasında duyurulur yayınlanmaz yürürlüğe girecek. QUAMPARA herhangi bir kampanya içeriğini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

  Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm makbuz ve faturalar ilgili vergi mükellefi tarafından doğrulanmakta olup, bu teyit sonucunda ibraz edilen makbuz ve faturaların 359. madde ve diğerleri uyarınca sahtecilik unsuru içerdiğinin tespiti halinde, . Bu eylemi gerçekleştiren kişiler, Vergi Usul Kanunu’nun ilgili maddeleri uyarınca savcılığa sevk edilen kişilerden Vergi Usul Kanunu’na göre hesap sorulacak.

  Sahte fatura kesip kampanya kapsamında ibraz etme fiilleri ile bağlantılı olarak üçüncü kişilere doğabilecek her türlü maddi, manevi ve refleks zararların firmamız tarafından tazmin edilmesi isteniyorsa, eylem tazminat alacak. Bu konudaki tüm yasal haklarımızı saklı tutuyoruz.

  Apple Inc. uygulamasında kampanyalar, fırsatlar, ödüller ve çekilişler ile ilgili. ve Google Inc. Şirketin hiçbir katılımı, sponsorluğu veya yükümlülüğü yoktur. Apple ve Google yalnızca uygulamayı dağıtır. Tüketici, kampanya ve ödüllerden Google veya Apple’ı hiçbir şekilde sorumlu tutamaz.

  Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasına Qumpara uygulaması üzerinden erişilebilir.

 • Cüzdan Trendyol – 200 TL

  -Kupon kodu yukarıdaki tarihe kadar geçerlidir.

  -Farklı alımlarda yedek parça olarak kullanılabilir.

  -Kalan bakiye takibi kolaylıkla yapılabilir.

  – Altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. (Dijital ürünler: Netflix abonelikleri, oyun rozetleri vb.)

  -İndirimli ürünler tüm güncel kampanyalarda geçerlidir.

  – Hediye tutarını aşan herhangi bir miktarda para cüzdana aktarılabilir.

  -İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir.

  – Tutar 10 Türk Lirası ve katı olmalıdır.

  Opet akaryakıt kontrolü – 200 TL

  Kazanılan hediye yakıt puanları promosyon kurallarında belirtilen tarihte müşterilerin cep telefonlarına indirilecektir.

  – Yukarıdaki tarihe kadar yüklenen Akaryakıt Puanları ile sadece kampanyaya dahil Opet İstasyonlarında benzin veya motorin satın alınabilir.

  – Müşterilerin puanlarını OPET istasyonlarında kullanabilmeleri için cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gönderilen kullanım şifresini ödeme anında OPET istasyonlarındaki üye işyerine göndermeleri gerekmektedir.

  – Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Opet Petrolcülük A.Ş.’ye cep telefon numaralarını bırakmaları gerekmektedir. teslim edileceği konusunda anlaştıkları sanılıyor.

  – Kullanılmayan Hediye Yakıt Puanları yukarıdaki tarihte silinecektir.

  Yakıt kontrolü Opet – 20 TL

  Kazanılan hediye yakıt puanları promosyon kurallarında belirtilen tarihte müşterilerin cep telefonlarına indirilecektir.

  – Yukarıdaki tarihe kadar yüklenen Akaryakıt Puanları ile sadece kampanyaya dahil Opet İstasyonlarında benzin veya motorin satın alınabilir.

  – Müşterilerin puanlarını OPET istasyonlarında kullanabilmeleri için cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gönderilen kullanım şifresini ödeme anında OPET istasyonlarındaki üye işyerine göndermeleri gerekmektedir.

  – Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Opet Petrolcülük A.Ş.’ye cep telefon numaralarını bırakmaları gerekmektedir. teslim edileceği konusunda anlaştıkları sanılıyor.

  – Kullanılmayan Hediye Yakıt Puanları yukarıdaki tarihte silinecektir.

  Cüzdan Trendyol – 20 TL

  -Kupon kodu yukarıdaki tarihe kadar geçerlidir.

  -Farklı alımlarda yedek parça olarak kullanılabilir.

  -Kalan bakiye takibi kolaylıkla yapılabilir.

  – Altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. (Dijital ürünler: Netflix abonelikleri, oyun rozetleri vb.)

  -İndirimli ürünler tüm güncel kampanyalarda geçerlidir.

  – Hediye tutarını aşan herhangi bir miktarda para cüzdana aktarılabilir.

  -İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir.

  – Tutar 10 Türk Lirası ve katı olmalıdır.


 

Yorum yapın