Haydi Aslanlar Okula Ödüllü Çekilişi

Yaz tatili sonlanmış oluyor, okul devri başlıyor! Yeni eğitim ve öğretim seneninın başlamasına azca bir süre kala Yavru Aslanlar, “Okula Dönüş” dönemine özel kampanya ile buluşuyor.

15 Ağustos – 15 Eylül tarihleri içinde GSStore.Org ve GSStore mağazalarından okul ürünlerinden tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapıp “Okula Dönüş” kampanyasına katılan taraftarlarımız, çocuklarına unutulmaz deneyimler yaşfakat fırsatı sunuyor.

Taraftarlarımız 1 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek çekiliş ile aşağıdaki hediyelerden birini kazanma olanağına sahip olacak.

-5 tane imzalı Metin Oktay Çocuk Forması

-3 Yavru Aslana futbol ekibimızın Türk Telekom Stadyumu’nda oynayacağı bir müsabakada maç seremonisine katılma fırsatı ve mücadeleyi Çocuk Tribünü’nde seyretme şansı (Çocuğu ile birlikte gelecek olan ebeveynin de bilet harcamaı karşılanacaktır. Anne babalar ve 6 yaş üzeri çocuklar için Passolig gerekmektedir, seronomiye katılacak çocukların yaş aralığı: 6-9 yaştır.)

-5 Yavru Aslana ebeveyniyle birlikte futbol ekibimızın yapacağı bir antrenmanı izleme fırsatı. (Tesislere ulaşım katılımcılar tarafınca karşılanacaktır.)

KAMPANYAYA NASIL KATILIRIM?

15 Ağustos – 15 Eylül tarihleri içinde GSStore.Org ve GSStore mağazalarından okul ürünlerinden tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş oluşturan taraftarlarımızın alışveriş sonrası www.Haydiaslanlarokula.Com web adresindeki kayıt formunu “ad-soyad, adres, telefon, fiş/satmaca no ve tarih” bilgileriyle birlikte doldurmaları çekilişe katılmaları için yeterli olacaktır.

NOT: Çekiliş 1 Ekim Pazartesi günü saat 11.00’de Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 3 Ekim Çarşamba günü www.Haydiaslanlarokula.Com internet sayfasında duyurulacaktır.

Yorum yapın