Forum Erzurum Araba Çekilişi Toyota C-HR Kampanyası 2018

Türkiye’nin ilk yeşil alışveriş merkezi Forum Erzurum’dan misafirlerine çevreci sürpriz!

1 Ekim – 22 Aralık tarihleri arasında Forum Erzurum’dan tek seferde 100 TL’lik alışveriş yapan herkes, Toyota C-HR 1,8 Advance Hybrid otomobil çekilişine katılma ve bu muhteşem hediyeyi kazanma şansı yakalıyor.

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası Forum Erzurum’un bir talihli misafirinin çekilişle Toyota C-HR 1,8 Advance Hybrid araç kazanacağı özel kampanya başladı.

1 Ekim – 22 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında, tek seferde 100 TL ve katları alışveriş yapan tüm Forum Erzurum misafirleri, yaptıkları her 100 TL’lik alışveriş için bir çekiliş hakkı kazanacak. Fiş veya faturaları ile danışma masasına veya kampanya masasına başvuran ziyaretçiler, üzerinde çekilişe katılım numarası ve müşteri bilgileri ile katılım tarihinin yer aldığı belgeyi alabilecek.

Kampanya Detayı:

Forum ERZURUM ” Çekiliş Kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.09 . 201 8 tarih ve 24951361 – 255.01.02 – E. 9176 sayılı izni ile 01.10. 2018( 10:00 ) – 22.12 .2018 (2 2:00), tarihleri arasında MULTİ GAYRİMENKUL YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında Erzurum ilinde bulunan Forum Erzurum Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan, ( Forum Erzurum Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Banka matiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Döviz Bürosu işlemleri, TL / Dakika Yüklemeleri, Sabit / Mobil Hatlı Telefon Faturası Ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, Kuyum ve mücevherat, Tütün ve Tütün mamülleri ile Alkollü içecek ve Şans oyunları harcamala rı kampanyaya dahil değildir) t ek seferde 100 TL ve katları tutarında (her 1 00 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya danışma bankosuna gidip fiş veya faturalarını onaylatan bireysel müşterilere , üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, ad res, doğum tarihi, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Çekiliş 28.12 .2018 tarihinde saat 15 .00’da , Erzurum Alışveriş Merkezi ( giriş kat, etkinlik alanı) – Solakzade Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:43 Yenişehir/ Pa landöken/ Erzurum adresinde giriş kat, etkinlik alanında noter huzurunda halka açık şekilde yapılacaktır.
Asil ve yedek talihliler , 03.01.2019 tarihinde Posta Gazetesinde ilan edilecektir.
İkramiye kazanan asil talihli nin son başvuru tarihi 18.01.2019 , yedek talihlinin son başvuru tarihi 02.02.2019’ dur .
Çekilişten sonra a sil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Kampanya sonunda 1 Adet 2018 MODEL TOYOTA C – HR 1.8 ADVANCE HYBRID Otomobil (Fiyat: 199.750,00 TL ) hediye edil ecektir. Forum Erzurum Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Döviz Bürosu işlemleri, TL / Dakika Yüklemeleri, Sabit / Mobil Hatlı Telefon Faturası Ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, Kuyum ve mücevherat, Tütün ve Tütün mamülleri ile Alkollü içecek ve Şans oyunları harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir.
Tüzel kişiler katılamaz.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilir.
Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alacaklardır. Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazete yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zor unludur.
İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktı sı ibrazı zorunludur.
Bir kişi birden fazla kez ikramiye kazanamaz. Multi Gayrimenkul Yönetim A.Ş. ve TSM Danışmanlık O rganizasyon ve Pazarlama A.Ş. çalışanları, Forum Erzurum Alışveriş Merkezi içi nde yer alan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olanların düzenlenen piyango ve çekilişe katılamayacak, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeleri alamazlar.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Piyango için ilgili Mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.
Bu hususlar piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyal lerde yer alacaktır.

“Forum Erzurum Araba Çekilişi Toyota C-HR Kampanyası 2018” üzerine bir yorum

Yorum yapın