Filbox 1 Aylık FilboxHemen Üyeliği Kazan

#XMenApocalypse filminde Profesör X’in gençliğini canlandıran aktörün adı nedir?

Sorduğumuz soruya doğru yanıt veren 5 kişiden biri ol,

1 aylık #FilboxHemen üyeliği senin olsun!

1. https://www.instagram.com/filboxtv/ ve https://www.facebook.com/filboxtv/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 31.03.2018 saat 12.00 – 02.04.2018 saat 23.55 tarihleri arasında Filbox tarafından düzenlenmektedir.
2. https://www.instagram.com/filboxtv/ ve https://www.facebook.com/filboxtv/ internet sitesine (ücretsiz) girip, “#XMenApocalypse filminde Profesör X’in gençliğini canlandıran aktörün adı nedir? Sorduğumuz soruya doğru yanıt veren 5 kişiden biri ol, 1 aylık #FilboxHemen üyeliği senin olsun!” metni ile duyurulan yarışma postuyla başlayacaktır.
3. Yarışma sonunda Filbox ınstagram ve facebook hesaplarını takip edip, postu beğenen ve sorduğumuz soruya doğru yanıt veren 5 kişi Filbox Hemen uygulamasını 1 ay ücretsiz izleme hakkı kazanacaktır. Kazanan kişiler www.random.org ile belirlenecektir.
4. Yarışma 02.04.2018 saat 23.55’te sona erecektir.
5. Yarışmaya katılımın geçerli sayılması için Filbox sosyal medya hesaplarının takip edilmesi gerekmektedir.
6. Kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Filbox sorumlu değildir.
7. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Filbox katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
8. Filbox katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Filbox ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
9. Kampanya sonunda kazanan kişiler Filbox sosyal medya hesaplarında 03.04.2018 tarihinde girilecek gönderi ile duyurulacaktır.
10. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
11. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
12. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
13. Filbox yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
14. Yarışma neticesinde çekiliş ile belirlenecek katılımcılar, isimlerinin “filboxtv” sosyal medya hesaplarındaki sayfaları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
15. Yarışma sonucunda kazanan yarışmacılara hediyelerini kullanmaya başlayabilmeleri için iletişim bilgilerini (isim – soy isim, telefon numarası ve mail adresi) eksiksiz olarak özel mesaj yoluyla paylaşması gerekmektedir.
16. Filbox, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
20. Yarışma ile ilgili Facebook sorumluluk kabul etmez.
21. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.

Yorum yapın