Fanta Fest Bileti Kazan

 

Fanta Fest bileti veya sürpriz hediyeler kazan!


Hediye

 • Fanta Fest Konser Bileti
 • Mobil İnternet Paketi
 • Trendyol Alışveriş Kodu

Son Katılım Tarihi

4 Eylül 2022


Katılım

Açma halkalı/altın renkli kapaklı promosyonlu Fanta ürünlerinin puan karşılıkları ürün etiketlerinin üzerinde yer almaktadır.


Koşullar

  • Açma halkalı/altın renkli kapaklı promosyonlu Fanta ürünlerinin puan karşılıkları ürün etiketlerinin üzerinde yer almaktadır. Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden Fanta Fest promosyon kartına giriş yaparak, ürünlerin açma halkası veya kapakları altında yer alan kodu ilgili alana girmelisiniz. Bu işlemden sonra ilgili Fanta ürününün üzerinde bulunan Fanta Puan’ı kazanmış olacaksınız. Toplanan puanları anında harcayabilir, ya da “Daha Cüzdan” altında biriktirebilirsiniz.
  • Toplanan puanlara karşılık gelen hediyelerden Fanta Fest konser bileti; 100 MB, 250 MB veya 500 MB mobil internet paketi (Vodafone, Turkcell, Türk Telekom operatörlerinde yükleme anından itibaren 24 saat geçerli); veya 5 TL, 10 TL veya 25 TL değerinde Trendyol alışveriş kodu hediyelerinden birini alabilirsiniz.
  • Kullanıcılar, günlük en fazla 3 kapak kodu girebilirler.

  Hediyelerin Puan Karşılıkları

   

  İnternet Paketi Trendyol

  Alışveriş Kodu

  Fanta Fest

  Konser Bileti

  150 puan 100 MB
  200 Puan 250 MB 5 TL değerinde
  400 Puan 500 MB 10 TL değerinde
  1.000 Puan 25 TL değerinde Fanta Fest

  Konser Bileti

   

  Fanta Fest Konser Bileti:

  • Fanta Fest konserleri 19 Ağustos 2022 – 4 Eylül 2022 tarihleri arasında Ankara, Samsun, Şanlıurfa, Adana, Antalya, İzmir, Bursa ve İstanbul olmak üzere sekiz şehirde gerçekleşecektir. Promosyon Düzenleyici’nin şehir, mekan ve konser tarih/saatlerine ilişkin değişiklik yapma hakkı saklı olup, konserlerle ilgili detaylar ve değişiklikler Daha Daha mobil uygulaması/web sitesi,  coca-cola.com.tr web sitesi üzerinden ve sosyal medya hesabından paylaşılacaktır. Konserlere katılım için yaş sınırı 16’dır. 16 yaşından küçükler ancak ebeveynleri veya kanuni temsilcilerinin gözetiminde katılım sağlayabilir.
  • 1 adet Fanta Fest konser bileti için 1.000 Fanta Puan toplamanız gerekmektedir. Daha Cüzdan’da biriken Fanta Puan’larınızla aynı platform üzerinden Fanta Fest konser biletinizi QR kod olarak indirerek alabilirsiniz. Konser için basılı bilet verilmeyecek, konserlere giriş Daha Daha üzerinden alınan bu QR kod ile yapılacaktır.
  • Fanta Fest Konser biletleri her şehir için 50.000 adet bilet ile sınırlıdır. DahaDaha üzerinden 50.000 adet bilet düzenlendiğinde sistem bilet alımına kapanacaktır. Bir kullanıcı, promosyon boyunca Fanta Fest için toplamda en fazla 4 adet konser bileti kazanabilir.
  • Konsere katılacağınız şehir bilgisini, DahaDaha üzerinden biletinizi oluştururken seçmeniz gerekmektedir. Konser bileti yalnızca seçilen şehirdeki konserde kullanılabilir. Bilet QR kodu düzenlendikten sonra şehir değişikliği mümkün olmamaktadır. Bilet QR kodlarının konserin gerçekleşeceği tarih/saate en geç 24 saat kala Daha Daha üzerinden düzenlenmiş olması gerekmektedir.
  • Konser biletinin QR kodu oluşturulduktan sonra, herhangi bir sebeple kullanılmaması durumunda Fanta Puan’ların kullanıcıya iadesi mümkün değildir. Konser bileti için, puanların son konserin verileceği tarihe kadar kullanılması gerekmektedir.
  • Fanta Fest konser bileti sadece konser alanına giriş sağlamaktadır, bunun haricindeki tüm ulaşım, yemek, aktivite vb. masraflar katılımcıya aittir. Konserlerde numaralı oturma düzeni bulunmamaktadır.
  • Fanta Fest konser alanları umuma açık yerler kabul edilmekte olup konser boyunca çekilen görüntü ve fotoğrafların kullanım hakkı Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye aittir. Konser katılımcıları, görüntü alınması ve/veya görüntülerin kullanımı ile ilgili olarak Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi her türlü sorumluluktan kat’i ve geri dönülmez biçimde ibra ederler.

  Mobil İnternet Paketi:

  • Mobil İnternet paketi hediyeleri 100 MB, 250 MB veya 500 MB olarak kullanılabilir. 100 MB 150 Fanta Puan, 250 MB 200 Fanta Puan, 500 MB 400 Fanta Puan’a karşılık gelmektedir.
  • Mobil Internet paketleri Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom operatörleri için geçerlidir. Kullanıcı tarafından belirtilen telefon numarasına, operatör koşullarının karşılanması halinde 24 saat içinde internet paketi yüklemesi sağlanacaktır. Yükleme süresi operatöre göre değişiklik gösterebilir. Tüm kodlardan yüklenecek hediye MB’lar yüklendiği andan itibaren 24 saat geçerli olacaktır.
  • Bir kullanıcı, mobil internet paketi hediyesini bir gün içinde ve tüm promosyon dönemi boyunca en fazla 5 kez kazanabilir. Bir GSM iletişim hattına 1 gün içerisinde en fazla 1 defa internet yüklemesi yapılabilir.
  • Kazanılan mobil internet paketinin 30 Eylül 2022 tarihi bitimine kadar kullanılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan internet paketi hediyeleri geçerliliğini kaybedecektir.

  Trendyol Alışveriş Kodu:

  • Trendyol Alışveriş Kodu hediyeleri 5 TL, 10 TL veya 25 TL değerindedir. 5 TL değerinde alışveriş kodu için 200 Fanta Puan, 10 TL değerinde alışveriş kodu için 400 Fanta Puan, 25 TL değerinde alışveriş kodu için ise 1000 Fanta Puan biriktirmeniz gerekmektedir.
  • Kazanılan alışveriş kodlarının 30 Eylül 2022 tarihi bitimine kadar Trendyol web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kullanılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini kaybedecektir. Bir kullanıcı Trendyol alışveriş kodu hediyesini promosyon dönemi boyunca en fazla 5 kez kazanabilir.

  Genel koşullar:

  Promosyon bitiş tarihi olan 16 Eylül 2022 günü saat 23:59’dan sonra açma halkası/kapak altı kodlarının DahaDaha internet sitesi veya mobil uygulamasına girilmesi durumunda Fanta Puan kazanılamayacaktır.

  16 Eylül 2022 gün sonuna kadar Fanta Puan’larla hediye alınmaması durumunda puanlar Daha Cüzdan’dan silinecek ve geçerliliğini kaybedecektir.

  Fanta Puan’lar, Fanta Fest konser bileti, alışveriş kodu ya da mobil internet paketi hediyelerinin kazanılıp kullanılmaması durumunda iade edilemez.

  Açma halkası ve kapak altından çıkan kodların Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden ilgili alana girilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. ilgili kodların sistem tarafından kabul edilmemesi, tüketicinin kodu internet sitesine veya uygulamaya girerken yaşanabilecek internet kaynaklı veya diğer türlü aksaklık durumları dahil olmak üzere sürece ilişkin teknik veya başka tür aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz. Promosyon kapsamındaki Daha Daha mobil uygulaması, www.dahadaha.com web sitesinin ve Trendyol web sitesi ve mobil uygulamasının kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcılarının sorumluluğundadır. İnternet sitelerinin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile sorumluluk kabul edilmemektedir ve kullanıcılara hiçbir sebeple tazminat ödenmeyecektir. Katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle veyahut internet veya düzenleyicinin elinde olmayan başka teknik sebeplerden ötürü internet paketi hediyesinin yüklenememesi halinde Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Promosyon kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve onun hizmet sağlayıcılarının sistem/sunucu kayıtları dahil her türlü kayıtları esas alınacaktır. İşbu koşullar altında yer alan herhangi bir madde hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Belirtilen tüm promosyon koşulları Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. İşbu promosyon nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarda İstanbul (Merkez) Mahkemeleri yetkilidir.

  Bu promosyonun hediye kodlarının karşılığı nakit (Türk Lirası) olarak talep edilemez. Promosyon hediye kodları diğer promosyonlar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Her bir kod tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz.

  Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş., promosyon süresince tek taraflı ve tamamen kendi takdirinde olarak promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona ilişkin değişiklikler Daha Daha ve www.coca-cola.com.tr web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

  Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. şüpheli bulunulan durumlarda Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve sair mevzuat hükümleri ile uygunluk içerisinde olmak kaydıyla katılımcılardan ilave bilgi ve belge sorma hakkına sahip olup, ibrazının KVKK mevzuatınca mümkün kılınan talep edilmiş bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar. Herhangi bir suistimal şüphesi var olduğunda, Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ilgili satış noktasını ve/veya tüketiciyi promosyon kapsamı dışında tutması, promosyondan yararlanma hakkını sınırlaması ve sair tedbirleri alma hakkı saklıdır. Promosyona katılan satış noktaları ve tüketiciler promosyon koşullarını kabul etmiş sayılacaklardır.

  Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti., Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler promosyona katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

  Uygulama içerisindeki kampanya, fırsat, ödül ve çekilişler ile ilgili Apple Inc., Google LLC şirketlerinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple ve Google’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz. Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve Gizlilik Politikası’na “Daha Daha” uygulaması üzerinden erişilebilir.

  Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden üyelik gerçekleştirmek için, kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, kaydedilmesi ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi içeren Aydınlatma Metni okunduktan sonra 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği Açık Rıza Beyanının verilebilmesi için ilgili kutucuklar seçilmelidir. Bu şekilde sistem bünyesine üye olarak dahil olunabilir.

  İletişim formumun altında yer alan ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin kutucuğu işaretleyen kullanıcıların kişisel verileri, Kişisel Verilerin Korunması Politikası kuralları uyarınca ve Aydınlatma Metni kapsamında belirtilen amaçlarla toplanabilir, işlenebilir, saklanabilir; ve bu kullanıcılara, belirtilen şekilde ürünler, promosyonlar veya kampanyalar hakkında bilgilendirici SMS ve/veya e-posta gönderimleri yapılabilir. Ticari elektronik izni her zaman geri alınabilir.

  Şüpheli bulunulan durumlarda Daha Daha websitesi veya uygulamasından ilgili kayıtların incelenmesi, katılımcıya soru sorulması dahil gerekli araştırmaları ayrıntılı olarak yapma hakkı bulunmaktadır. Promosyon düzenleyici teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda, uyarma, üyeliği askıya alma, hediye vermeme veya hediyeyi iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili eylemin vergi veyahut ceza mevzuatı bağlamında sahtecilik veya başka cezai suç teşkil etmesi şüphesi durumunda Türk Ceza Kanunu (“TCK”) bağlamında işlem yapılması hakkı saklıdır. Olası kötüye kullanımlar nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı promosyon düzenleyicinin ve/veya iş ortakları, hizmet sağlayıcıları ile yüklenicilerinin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir, bu husustaki tüm hukuki haklar saklı tutulmaktadır.

  “Fanta”, “Fanta Fest” ve “Daha Daha” The Coca-Cola Company markalarıdır. ©2022 The Coca-Cola Company.


 

Yorum yapın