Fakir Ev Aletleri Çekilişi

Fincandan yayılan o enfes kokusuyla günün ilk kahvesini yudumlamanın keyfi hiçbir şeyde yok değil mi? “Türk kahvesinin tadı onsuz çıkmaz” dediğiniz arkadaşınızı yorumlarda etiketleyin, arkadaşınızla birlikte Fakir’den Kaave kazanma şansını yakalayın.

Fakir Ev Aletleri Kaave Yarışması Katılım Koşulları

1. Fakir Ev Aletleri Kaave Yarışması , 26.03.2018 – 29.03.2018 tarihleri arasında www.facebook.com/fakirevaletleri ve www.instagram.com/fakirevaletleri adresi üzerinden yapılacaktır.
2. Bu yarışmaya Facebook ya da Instagram hesabınız ile katılabilirsiniz.
3. Bu tarihler arasında Fakir Ev Aletleri Kaave Yarışması katılan (toplamda 4 kişi) www.randomresult.com üzerinden belirlenecektir ve Fakir Kaave kazanma şansını yakalayacaktır. Kazanılan hediye nakde çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.
4. Yarışma 29.03.2018, saat 23:59’a kadar devam edecektir.
5. Kazanan kişiler 03.04.2018 tarihinde saat 17:00’de www.facebook.com/fakirevaletleri ve www.instagram.com/fakirevaletleri sayfalarında açıklanacaktır. Kazananların bir sonraki maddede (6) istenilen bilgileri en geç 06.04.2018 tarihine kadar iletmeleri beklenir.
6. Kazanan katılımcılardan hediyeden yararlanabilmek için katıldıkları yarışmanın ismini, ad-soyad, telefon numarası ve mail adresi bilgilerini hatasız olarak Fakir Ev Aletleri’nin Facebook veya Instagram hesaplarına mesaj olarak iletmesi beklenir. Bilgilerin hatalı ya da eksik paylaşımı söz konusu olduğunda, yarışmacılar hediye haklarından muaf tutulacaktır.
7. Kullanıcının gizlilik ayarlarından ötürü kaynaklanan içerik görüntüleme sorunlarından Fakir Ev Aletleri sorumlu değildir.
8. Fakir Ev Aletleri, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
9. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamazlar, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
10. Kazanan kişilere hediyeleri kargo yoluyla gönderilecektir. Kullanıcının iletişim ve adres bilgilerini eksik, hatalı ya da bu bilgilerin iletilmesi için katılım koşullarında belirtilen tarihler dışında iletmesi ve hediyenin kazanana bu sebeple iletilememesi durumunda Fakir Ev Aletleri herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
11. Fakir Ev Aletleri çalışanları ve çalışanların birinci derece yakınları yarışmaya katılamaz, katılmış olsalar dahi hediyeden faydalanamaz.
12. Yarışmaya sadece Türkiye’den yapılacak katılımlar dikkate alınacaktır.
13. Bir kişi birden fazla paylaşımla katılarak şansını arttırabilir ama birden fazla ödül kazanamaz.
14. Yarışmaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

“Fakir Ev Aletleri Çekilişi” üzerine bir yorum

Yorum yapın