Erasta Fethiye AVM Hediye Çeki Çekilişi

Erasta Fethiye AVM’den 5. Yılda 25.000 TL


Hediye

  • 5 kişi Troy Param Hediye Kart (Birim değeri:5.000,00 TL)

Son Katılım Tarihi

10 Haziran 2019


Katılım

Aynı gün içinde toplam 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı)


Koşullar

Bu kampanya Eroğlu Yapı İnşaat Ve Gayrimenkul Geliştirme San. Ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 08.03.2019 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.2479 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 15.03.2019(Saat:10.00)-10.06.2019(Saat:22.00) tarihleri arasında Muğla ilinde bulunan Eroğlu Yapı İnşaat Ve Gayrimenkul Geliştirme San. Ve Tic. A.Ş.’ye ait Erasta Fethiye AVM içindeki mağazalardan (Erasta Fethiye AVM  içerisinde bulunan döviz bürosu işlemlerine ait makbuzlar, otopark-vale fişleri,  bankalardan/atm’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, hediye çeki ve gift kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.) aynı gün içinde toplam 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden müşteriler, üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

(Kampanya bitiş tarihi 10.06.2019 saat:22.00 olup, katılım noktasından son e-fatura giriş tarihi 11.06.2019 saat:17:00’dır.) Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.  Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi vb.) belgeler geçerli değildir. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Fiş/fatura/e-faturanın AVM içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Erasta Fethiye AVM mağazalarından yapılan) kampanyaya dahil edilmez. Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura ile katılımda, sadece Erasta Fethiye AVM mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir. Ürün iadesinde, kasa fişi/fatura aslı ile bilgisayar çıktısının aslının ibrazı ve bu belgenin çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir. Katılımcılar fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Çekilişte 5 kişi Troy Param Hediye Kart (Troy Kartlar talihliler tarafından 10.09.2019 tarihine kadar sadece Erasta Fethiye AVM mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Talihliden başkası tarafından kullanılamaz. Kartın içindeki tutar talihli tarafından nakde çevrilemez. Tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek, altın, değerli taş, döviz alımında kullanılamaz. Kartlar ATM’den nakit çekime ve diğer bankacılık işlemlerine kapalıdır.) (Birim değeri:5.000,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 15.06.2019 tarihinde saat 15:00’da Taşyaka Mahallesi Ölüdeniz Caddesi No: 14 Fethiye/Muğla adresinde bulunan Erasta Fethiye AVM ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 19.06.2019 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Eroğlu Yapi İnşaat Ve Gayrimenkul Geliştirme San. Ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 04.07.2019 tarihine kadar, yedek talihliler 19.07.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıkları fiş/fatura/e-faturaları ve bilgisayar çıktıları ile [email protected] mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Eroğlu Yapı İnşaat Gayrimenkul Gel. San. Ve Tic. A.Ş., UNITED Group UFS Güvenlik Hizmetleri A.Ş., UFS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile Erasta Fethiye AVM  içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, tüzel kişiler ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.


Yorum yapın