EMAAR BLACK WEEKEND Para Ödüllü Çekiliş 2019

29 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde Emaar’da Black Weekend heyecanı!


Hediye

 • 1 kişiye 100.000 TL bakiye yüklü Param Kart

Son Katılım Tarihi

01 Aralık 2019


Katılım

Her 500 TL’ye 1 çekiliş hakkı


Koşullar

 

 • Bu kampanya Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.ŞadınaMPİ’nin13.11.2019tarih ve 58259698-255.01.02-E.10627sayılıizni ile Hedef Çekiliştarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya 29.11.2019 saat: 10:00 ile 01.12.2019 saat: 22:00 tarihleriarasında,İstanbul ilinde bulunan Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş ‘ne ait Emaar Square Mall AVM içindeki mağazalardan (Emaar Square Mall AVM içerisindeki bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir) minimum 50 TL olacak şekilde aynı gün içerisinde toplamda 500 TL ve katları tutarında (her 500 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp fiş/fatura/e-faturalarıyla birlikte kampanya katılım noktalarına giden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecek(Kampanyanın bitiş tarihi 01.12.2019 Saat: 22:00 olup, katılım noktalarından son e-faturalara giriş tarihi 02.12.2019 saat: 17:00’dır.)şekilde sürdürülecektir.
 • Talihliler, 18.01.2020tarihindesaat:14:00’deEmaar Square Mall AVM ( -1 katı Eczane önü alanı) Ünalan Mah., Libadiye Cd No:88, 34700 Üsküdar/İstanbuladresinde çekilişle belirlenecektir.
 • Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte1kişi100.000 TL değerindeki Param Hediye Kart (Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’ye ait Emaar Square Mall AVM’deki mağazalarda geçerlidir. (ARBYS’S, ATASUN OPTİK, ATELIER REBUL, BAQA, BENETTON, BERNARDO, BEYMEN CLUB, BIG BAKER, BIRELIN, BURGER KING, CALZEDONIA, CAMICISSIMA, CARTIER, CINEMAXIMUM, COLD STONE, COLUMBIA, ÇÖPS, ERDEM KIRAMER, ETA BAL, ETSTUR, GREYDER, GUCCI, GUESS, GÜLTEKİN DÖVİZ, GÜNAYDIN KÖFTE DÖNER, HACIOĞLU, HARRY WINSTON, HERMES, HUGO BOSS, HUQQA, INTIMISSIMI, JOLLY TUR, JUICE PLANET, KAHVE DÜNYASI, KASAP DÖNER, KEKİK CAFE, LEB, MAC, MAC ATHLETICS, MANGO, MARKS&SPENCER, MAVİ, MCDONALD’S, MIIN, MONT BLANC, NARS, OTOFÖR –OTO YIKAMA, ÖZBAYRAK ALTIN, PAESE COSMETICS, PANÇO, PAPS ITALIAN, PİDEELLİ5, PİDEM, POPEYES, STARBUCK’S, ŞANS OYUNLARI, TEKTAŞ WATCHES & JEWELLERY, TIME PROFESSOR, TOBACCO SHOP, UNIQUE, EMAARKIDS AREA (MINIZONE), WALTER’S COFFEE, PACCO BABY, BALOON STORE, VR ROOM ARENA, SUPPLEMENTLER, FOTOMATİK, KAYDIRAX, KIDS PLAYİ PONYCYCLES, LELAS, POP STICK mağazalarında geçerli değildir.)
 • Talihliler söz konusu kartlara yüklenen tutarları ATM’lerden nakit olarak çekemeyecek, bir başka banka hesabına transfer edemeyeceklerdir.
 • Söz konusu Param Kart’lar 20.02.2020–31.08.2020 tarihleri arasında kullanılabilir ve geçerlidir.)ikramiyesi kazanacaktır.
 • İkramiye kazanan talihliler 21.01.2020tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecektir.
 • Emaar Square Mall AVM içerisindeki bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya bireysel müşterilere yönelik olup tüzel kişiler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilir.
 • Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura (e-arşiv faturalar katılımcının mail adresine gönderilmektedir) ile katılımda, sadece Emaar Square Mall AVM mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir.
 • Kampanyanın bitiş tarihi 01.12.2019 Saat: 22:00 olup, katılım noktalarından son e-faturalara giriş tarihi 02.12.2019 saat: 17:00’dır.
 • Katılımcının ismi ile fatura/e-fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılmayacaktır.
 • Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 • Çekiliş sıra no, Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcıların çekilişe dahil edilmeleri gerekmektedir.
 • Katılımcılar fiş/fatura/e-fatura ibraz etmek suretiyle, bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.İkramiye tesliminde fiş/ fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları, Emaar Square MallAVM içerisindeki tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olan kişiler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

 

1- Kampanya tarihi nedir?

– 29 Kasım – 1 Aralık. Belirlenen kişi sayısı aşıldığı takdirde Emaar kampanyayı belirtilen tarihten önce bitirebilir.

2- Hediye tutar kazanmam için gerekli koşullar nelerdir?

– Kampanyadan faydalanabilmek için, fiş/fatura toplam tutarının minimum 500 TL olması gerekmektedir. Kampanya Kayıt Masalarına gelip, bu şartlara uygun alışveriş belgelerini ibraz eden müşterilere, ibraz ettikleri alışveriş belgesi tutarı toplamının %70’i kadar TL yüklü Param Kart hediye edilecektir. Harcanan bakiyenin %70’inin geri alınabilmesi için Kampanya Kayıt Masalarına veriilen fiş tutarının minimum 50 TL olması ve kampanya kayıt tarihinde düzenlenmiş olması gerekmektedir.

3- Farklı günlerde yaptığım alışverişlerle kampanyaya katılabilir miyim?

– Kampanyaya sadece aynı gün içinde yapılan alışveriş fişleri ile katılım sağlanacaktır,farklı tarihli fişler kabul edilmeyecektir.

4- Alışveriş yaptıktan ne kadar gün sonra hediye tutarımız Param Kart’a yüklenecek?

– Alışveriş yaptıktan 32 gün sonra hediye tutarınız Param Kart’ınıza yatırılacaktır. Teknik sorunlardan kaynaklanan gecikmeler için Param Kart yetkilileri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

5- İnternetten yapmış olduğum alışverişlerle kampanyaya katılım sağlayabilir miyim?

– Hayır, kampanya sadece Emaar’da bulunan kampanyaya katılan mağazalardan yapmış olduğunuz alışverişlerde geçerli olacaktır.

6- Kazandığım hediye tutarımı ne zamana kadar harcayabileceğim?

– Kazanılan hediye tutarını 31 Ocak 2020 tarihi, saat 22:00’a kadar Emaar içinde bulunan kampanyaya katılan mağazalardan harcayabileceksiniz. İlgili bakiyenin geçerli olduğu mağazalar listesi için tıklayınız.

7- Maksimum kazanabileceğim hediye tutarı nedir?

– Maksimum hediye edilecek bakiye 1000 TL’dir.

8- Kampanyaya birden fazla katılabilir miyim?

– Kampanyaya bir kişi bir kere katılabilir.

9- Kampanyaya dahil olmayan mağazalar nelerdir?

Emaar içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, market harcamaları, alkol ve alkollü içecek alımları, şans oyunları harcamaları, sarrafiye altın, kuyum, takı, elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri alımları, market alışverişleri, eczane ilaç alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, turizm ve seyahat harcamaları, spor üyeliği satın alımları, hediye çeki satın alımları, hediye çeki ve/veya Param Kart ile yapılan alışverişler ve tüm hediye tutarları kampanyaya dahil değildir.

10- Hediye tutarımı nakite çevirebilir miyim?

– Kazanılan hediye bakiyesi nakite çevrilememektedir.

11- Hediye tutarımla hediye çeki ya da hediye kartı satın alabilir miyim?

– Hayır, hediye bakiyenizle sadece ürün/mal satın alabilirsiniz.

12- Hediye tutarımı tek seferde mi kullanmak zorundayım?

– Hediye tutarınızı parçalı olarak kullanabilirsiniz.

13- Param Kart’ımı nasıl aktif edebilirim?

– Katılımcı, hediye edilen bakiyeyi kullanabilmek için kartını aktive etmelidir. Kartın aktive edilmesi için ‘’AKTIF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk 4 haneli şifrenin’’ 0850 988 99 99 a gönderilmesi gerekmektedir.

14- Param Kart’taki bakiyemi nasıl öğrenebilirim?

– Katılımcılar kartlarındaki bakiyeleri ‘’BAKİYE boşluk kartın son 6 hanesini’’ yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek öğrenebilirler.

15- Param Kart’ın kaybolması/çalınması durumunda ne yapabilirim?

– Katılımcıların Param Kart’larının kaybolması veya çalınması durumunda öncelikle daha önceki kartın 0850 988 88 88 nolu Param Kart Çağrı Merkezi Hattı aranarak iptal ettirilmesi ve sonrasında kampanya standından/avm içerisindeki danışma noktalarından yeni kart alınarak yükleme yaptırılması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için katılım koşullarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Bilgi ve destek talepleriniz için çağrı merkezimiz veya Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz:

Çağrı Merkezi: +90 (0850) 290 80 90

Whatsapp Destek Hattı: +90 (533) 296 77 77


Yorum yapın