Ekici Peynir Çekilişi

Yepyeni bir haftaya başlarken hem eğlenmek hem de kazanmak ister misiniz?


Hediye

  • 10 Adet Ekici Lezzet Hikayeleri Kitabı

Son Katılım Tarihi

12 Aralık 2018


Katılım

Puzzle’ın parçalarını yukarıdan başlayıp soldan sağa olacak şekilde doğru sıralayın ve yoruma yazın. Ekstra çekiliş hakkı için gönderiyi paylaşmayı ve beğenmeyi de unutmayın! Bol şans

https://www.facebook.com/EkiciPeynir/photos/a.374067175994157/2003270869740438/?type=3&theater


Koşullar

Şanslı Pazartesi Facebook Yarışması, EKİCİLER SÜT GIDA TAR. HAYV. SAN. Ve TİC. A.Ş. (Ekici Peynir) tarafından düzenlenmektedir. Yarışma 10 Aralık Pazartesi günü Facebook’tan başlatılacaktır. Kazanan 10 kişi, doğru yanıtı veren kullanıcılar arasından çekiliş ile belirlenecektir. Yarışma duyurusunu paylaşan ve beğenen kullanıcılar ekstra 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekiliş ile kazanan kullanıcının ödülünü alabilmesi için Ekici Peynir Facebook hesabını takip etmiş olması gerekmektedir.
Yarışma 11 Aralık Salı günü doğru yanıtın ilanı ile sona erdirilecektir.
Kazanan kullanıcılar 12 Aralık Çarşamba günü Ekici Peynir Facebook hesabından açıklanacaktır.
Çekiliş ile belirlenen 10 şanslı kişiye 1’er adet Ekici Lezzet Hikayeler Kitabı hediye edilecektir.
18 yaşını doldurmuş isteyen herkes ücretsiz katılabilir.
Ödül devredilemez, değiştirilemez, nakde çevrilemez. Katılımda sunulan tüm bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Kazanan ilanından sonra 5 iş günü içerisinde kazanan talihlinin, iletişim bilgilerini paylaşmamasından, tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Ekici Peynir ve WR Istanbul sorumlu tutulamaz.
Ekici Peynir ve WR Istanbul çalışanları ve 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir. Ekici Peynir bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
Ekici Peynir ve WR Istanbul ödül kazananların açıklanmasında web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Ekici Peynir ve WR Istanbul hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Ekici Peynir’in yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır, ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Ekici Peynir bu yarışmaya katılan herkese tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir. Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Yarışmaya yurt dışından katılım yapılamaz. Katılım gerçekleşse bile ödülü kazanamazlar.
Gönderilen hediyelerin tesliminde yaşanabilecek aksaklıklar Ekici Peynir’in sorumluluğunda değildir.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Ekici, Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Ekici’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Ekici Peynir bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Yorum yapın