Doritos ve Mountain Dew Oyun Kodu Kampanyası 2019

5 TL Değerinde Dijital Oyun Kodu İndirimi


Hediye

  • 10TL ve üzeri alımda anında Zula, Counter Strike: Global Offensive (Steam), PUBG (Steam), League of Legends oyun kodlarında geçerli 5 TL indirim verilecektir.

Son Katılım Tarihi

17 Nisan 2019


Katılım

Migros, 5M Migros ve Migros Jet mağazalarından Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile tek seferde Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş.’ye ait olan Doritos ve Fruko Meşrubat Sanayi LTD. ŞTİ. Ait olan Mountain Dew ürünlerinden birlikte tek seferde toplamda 10TL ve üzeri alımda


Koşullar

  • 28 Mart-17 Nisan 2019 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Migros, 5M Migros ve Migros Jet mağazalarından Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile tek seferde Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş.’ye ait olan Doritos ve Fruko Meşrubat Sanayi LTD. ŞTİ. Ait olan Mountain Dew ürünlerinden birlikte tek seferde toplamda 10TL ve üzeri alımda anında Zula, Counter Strike: Global Offensive (Steam), PUBG (Steam), League of Legends oyun kodlarında geçerli 5 TL indirim verilecektir.
  • Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve oyun kodu alışverişi 2 ayrı fişte yapılmalıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak için önce Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. markalı Doritos ve Fruko Meşrubat Sanayi LTD. ŞTİ. Markalı Mountain Dew ürünleri Money özellikli kartlar ile alınmalı, sonrasında ikinci alışveriş olarak tercih edilen oyun kodları yine kartınız ile alınmalıdır.
  • Alışveriş sonrasında almış olduğunuz oyun kodu satış tutarından 5 TL indirim verilecektir.
  • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamıyorsa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Her Money kart sahibi kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir.

Yorum yapın