Dalin Civciv Şişe Yarışması

Dalin Civciv Şişe Yarışması başlıyor!

Dalin Civciv Şişeler, içlerindeki şampuan bitince oyuncağa dönüşüyor ve eğlendirmeye devam ediyor.

Birbirinden sevimli Dalin Civciv Şişelerden iki adet kazanma şansı elinizde!

Yapmanız gerekenler;

  1. Dalin Facebook sayfasını beğenmek
  2. Yarışma postunu beğenmek
  3. İki arkadaşınızı yorumda etiketlemek

2 adet Dalin Civciv Şişe kazanan 10 anne, 8 Mayıs Pazartesi günü açıklanacaktır.
Son katılım tarihi ve saati: 07 Mayıs 2018 / 23:59

Dalin Civciv Şişe Yarışması Koşulları

 

1. Bu yarışma 30.04.2018 – 07.05.2018 (23:59) tarihleri arasında Dalin tarafından düzenlenmektedir.
2. Yarışma tarihleri arasında katılımcılar yarışmaya katılmak için,
Instagram’da,
Dalin Türkiye Instagram hesabını takibe alarak, iki arkadaşlarını yorumda etiketleyerek ve yarışma iletisini beğenerek katılabileceklerdir
Facebook’ta ise,
Dalin Facebook sayfasını beğenerek, iki arkadaşlarını yorumda etiketleyerek ve yarışma iletisini beğenerek katılabileceklerdir
3. Gelen yorumlar, beğeniler ve postlarda şartları uygun olarak yerine getirmiş, kullanıcı profili gerçek olan kişiler arasından, 08.05.2018 tarihinde random.org aracılığıyla yapılacak çekilişle, 10 kişi her kişi 2 adet olmak üzere Dalin’den Civciv Şişe Bebek Şampuanı kazanacaktır.
4. Yarışma sonunda kazanan kişiler 08.05.2018 tarihinde saat 16:00’da Dalin Facebook ve Instagram sayfası üzerinden duyurulacaktır. Kullanıcıların vereceği yanlış bilgilerden Dalin sorumlu değildir.
5. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
6. Kazananlardan talep edilecek olan isim, adres, cep telefonu gibi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak göndermesi zorunludur. Bilgilerin yanlış olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Kazananların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Dalin sorumlu değildir.
7. Yarışmadan sorumlu kişi Dalin’dir, Facebook veya Instagram değildir.
8. 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen yarışmaya katılamayacaklardır, katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu ikramiyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
9. Dalin yarışma öncesinde/süresince/sonrasında fikri ve teknik destek sağlayan, ikincil ve üçüncül derecede yarışma ile bağlantılı şirket çalışanları yarışmaya katılamazlar. Katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu hediyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
10. Başvuru sahipleri, yarışmaya katılmakla ve önceden belirlenmiş hediyelere hak kazanmakla, katılım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
11. Katılımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.
12. Paylaşımlar, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren içeriklerden oluşmamalıdır.
13. Paylaşımlar herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten içerik içermemelidir.
14. Katılımcı yarışmaya katılmakla Dalin tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
15. Her başvuru sahibi yarışma süresince hediye kazanmaya hak kazandığı takdirde bir kez ödül sahibi olabilir. Bir kullanıcı sadece bir kez ödül alabilecektir.
16. Dalin yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.
17. Dalin yanlış iletişim bilgisi ile yarışmaya katılımdan dolayı olabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.
18. Yarışmaya katılanlar Dalin’in iş bu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Dalin tarafından yapılacaktır.
19. Dalin yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
20. Dalin katılım koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Yorum yapın