Colin’s Jean Fest 2018 Çekilişi

Jean Fest 2018 Kampanya Şartları

Kampanya 06.Eylül- 03.Ekim tarihleri arasında tüm Colin’s mağazalarında ve www.colins.com.tr de geçerlidir. Kampanya kapsamında her Jean alışverişine %20 indirim kupon kodu verilecektir. İndirim kupon kodları mağazalardan verilecek bilgi fişlerine bastırılacaktır. Bu kodlar 08.10.2018  tarihine kadar tüm Colin’s mağazalarında geçerlidir.

Bir alışverişte sadece bir kupon kodu kullanılabilir. Kuponlar birleştirilerek kullanılamaz. %20 indirim kupon kodu tüm ürün gruplarından yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir. Kupon kodu kullanılarak yapılacak alışverişlerin üst limiti 1500 TL’dir. İade ve değişim işlemleri faturadaki son tutar üzerinden yapılır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kupon kodu kullanılarak yapılan alışverişlerde başka bir kupon kodu verilmez. Kupon kodlarının yer aldığı bilgi fişlerinin kaybolmasından Colin’s mesul değildir. Kampanya ile ilgili değişiklik yapma ya da yürürlükten kaldırma hakkı Colin’s’te saklıdır. Mağazalardan kazanılan kupon kodları  www.colins.com.tr den yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.

Jean Fest 2018 Çekiliş Koşulları

Bu kampanya, Erk Pazarlama ve Giyim San. Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.09.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.8769 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 06.09.2018 (09.00)- 03.10.2018 (22.00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki Erk Pazarlama ve Giyim Sanayi Ticaret A.Ş.’ye ait tüm Colin’s mağazalarından ve www.colins.com.tr (ücretsiz) internet sitesinden yapılan alışveriş sonrasında kesilen fatura üzerindeki her 39,95 TL ve katları tutarında (her 39.95 TL’lik satın alım için bir çekiliş hakkı) Colin’s Jean Pantolon alışverişi yapanlar, fatura bilgileri (fatura no, fatura tarihi, ad-soyad, telefon, adres) üzerinden çekiliş hakkı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. Ad-soyad, fatura no ve tarihi bilgisi eksik veya kayıtlı olmayan tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Çekiliş; 09.10.2018 tarihinde, saat 10:00’da Umut Çekiliş ve Tanıtım Hiz. Tic. Ltd. Şti., Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han No:14/29 Şişli-İstanbul adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır. Çekilişte 10 kişiye; Tek kişilik Untold festivali Romanya seyahati; 01-04 Ağustos 2019 tarihleri arasında 3 gece 4 gün 3*otelde standart odada, oda+kahvaltı konaklama, İstanbul-Cluj-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri, havaalanı-otel-havaalanı transferleri, şehir turu, Untold festival giriş biletleri (seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, pasaport ve vize işlemleri, yurtdışı çıkış fonu, belirtilmeyen öğünler, ile şahsi harcamalar ve extra turlar talihlilere aittir)(adedi:6.642.-TL) ikramiyesi verilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahat ikramiyesi; talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez. Çekiliş sonucu belirlenecek talihlilerin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (Talihlinin uçağı kaçırması, son anda seyahate katılamaması, vize alamaması, hastalık, kaza vb.) Erk Pazarlama ve Giyim San. Tic. A.Ş., seyahat acentesi ve ilgili firmalar sorumlu değildir. Çekiliş sonuçları 14.10.2018 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.  İkramiye kazanan asil talihlilerin 29.10.2018 ve yedek talihlilerin 13.11.2018 tarihine kadar kimlik, ikramiye kazanılan fatura ve iletişim bilgileri ile [email protected] mail adresine, ya da Umut Çekiliş ve Tanıtım’a şahsen başvurmaları gereklidir. Talep edilen belgeleri belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.

Talihliler ikramiyelerini alamazlar. Seyahat; 01-04 Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir. İtiraz için son tarih 19.08.2019’dur. 18 yaşından küçükler ile her türlü tüzel kişiler ve şirketler, Colin’s mağazaları, Erk Pazarlama ve Giyim San. Tic. A.Ş. ve Umut Çekiliş çalışanları kampanyaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, tüm vergi, harcama ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Bilgi için; www.colins.com.tr

Yorum yapın