Coca-Cola & Sprite Açma Halka Kodu Gir

 

Coca-Cola & Sprite Açma Halkalarında Boş Yok!


Hediye

 1. 7 TL değerinde 500 MB mobil internet paketi
 2. 10 TL değerinde 1 GB mobil internet paketi (Vodafone’dan yükleme anından itibaren 24 saat geçerlidir, Turkcell, Türk Telekom)
 3. 1 haftalık 5 TL değerinde Fizy paketi Premium Üyelik
 4. 2 TL değerinde Razer Gold Code
 5. 22,90 TL değerinde Backgammon Stars Code
 6. 21,90 TL değerinde 1 aylık Get Premium aboneliği 
 7. JBL Headphones C100SI Kulaklık
 • Mobil internet paketi 500 MB ve 1 GB

  Hediye olarak hem 500 MB hem de 1 GB mobil internet kazanabilirsiniz. Mobil internet hediye paketleri sadece Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom operatörleri için geçerlidir. İnternet paketi, operatörün şartlarına bağlı olarak 24 saat içinde kullanıcı tarafından belirtilen telefon numarasına indirilecektir. Yükleme süresi operatöre bağlı olarak değişebilir.

  İnternet, GSM iletişim hattına günde bir defadan fazla olmamak üzere yüklenebilir. Tüm kodlardan indirilen MB’ler, indirildikleri andan itibaren 24 saat geçerli olacaktır.

  Kazanılan mobil internet paketinin 31 Ağustos 2022 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. İnternet paketinden bu tarihe kadar kullanılmayan hediyeler geçerliliğini yitirecektir.

   

 • Fizy Premium Üyeliği

  Fizy Premium üyeliği için MoreMore’da kazanılan hediye kodunu http://fizy.com/promocode/ adresinden telefon numaranızı girerek kullanabilirsiniz. Üyelik aktivasyondan itibaren 1 hafta geçerlidir, üyelik 1 hafta sonunda sona erer.

  Kazanılan hediye kodlarının 30 Nisan 2023 tarihine kadar verilen internet adresi üzerinden kullanılması gerekmektedir. Bu tarihten önce kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

   

 • Razer Altın Kodu

  More üzerinden satın alınan Razer Gold bakiye kodları yalnızca Razer Gold TRY Cüzdanına yüklenerek kullanılabilir.

  www.gold.razer.com üzerinden cari hesabınıza giriş yaparak veya üyelik oluşturarak cüzdan kurulumunu tamamladıktan sonra sağ üst köşedeki İndir butonuna tıklayınız. Açılan sayfada ödeme yöntemlerinden “Razer Gold PIN” seçeneğini işaretleyin, MoreBetter’dan kazandığınız kodu girin ve “İleri” butonuna tıklayın, bakiyeniz kullanıma hazır olacaktır. Kazanılan hediye kodlarının 31 Aralık 2022 tarihine kadar verilen internet adresi üzerinden kullanılması gerekmektedir. Bu tarihten önce kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

   

 • Tavla Yıldız Kodu

  Backgammon Stars oyununa giriş yaptıktan sonra “Hediyeler” bölümünde bulunan butona tıklayın ve MoreMore’dan aldığınız kod numarasını girin; “Gönder”i tıkladığınızda, oyun içi bir Tavla Yıldızları hediyesi alacaksınız. Kazanılan hediye kodlarının 31 Aralık 2022 tarihine kadar verilen internet adresi üzerinden kullanılması gerekmektedir. Bu tarihten önce kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

  Promosyon kapsamında satın alınan chipler oyun içinde geçerlidir. Her kullanıcı 1 chip kodu kazanabilir. Backgammon Stars, promosyon miktarını ve paketlerin fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.

  Premium Abonelik Alın

  1 aylık ücretsiz Kazanç Premium üyeliğinden yararlanmak için www.gain.tv web sitesinde veya mobil uygulamasında ücretsiz hesap oluşturup üye girişi yapmanız ve ardından gelen hediye kodunu girerek üyeliğinizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Daha. daha fazla.

  Abonelik, aktivasyon tarihinden itibaren 1 ay geçerlidir ve 1 ay sonra sona erer. Kazanılan hediye kodlarının 31 Ağustos 2022 tarihine kadar verilen internet adresi üzerinden kullanılması gerekmektedir. Bu tarihten önce kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

   

 • Kulaklıklar JBL C100SI

  JBL C100SI kulaklıkları hediye çarkını çevirerek kazanırsanız, hediyenizin size ulaşması için MoreMore tarafından sağlanan e-posta adresine iletişim bilgilerinizi ve posta adresinizi eksiksiz olarak vermeniz gerekir. Hediyeniz, verdiğiniz posta adresine kurye ile gönderilecektir. Hediye kulaklıklar kırmızı veya siyah olacaktır.

  Hediye dağıtımı ilgili kargo firmasına aittir. Kullanıcının ilgili e-posta adresine adres bilgilerini vermemesi, teslimat adresinin yanlış veya eksik olması, katılımcının adreste bulunamaması veya diğer sebeplerle hediyenin katılımcıya ulaşmaması durumunda, Promosyon Organizatörünün kontrolü dışındaki teknik sebeplerden dolayı, ilgili hak kullanılmış sayılacak ve Promosyon Organizatörü herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.


Son Katılım Tarihi

31.08.2022


Katılım

Üzerinde BOŞ YOK ibaresi bulunan CocaCola Orijinal Tat 330 ML, CocaCola Zero Sugar 330ML ve Sprite 330ML promosyonlu kutu ürünlerinin açma halkaları altından çıkan kodu gir


Koşullar

 • Bu promosyon, 04/22/2022 tarih ve E-58259698-255.05.02-19294, 06/01/2022 Saat sayılı MPİ izni ile Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş adına yürütülmektedir. : 00:01 – 08/31/2022 Saat : 23 Hedef piyango dışında :59 arasında düzenlenmiştir.

  Kampanya tarihleri ​​arasında Türkiye genelinde Coca-Cola Original Tat 330 ML, Coca-Cola Zero Sugar 330 ML ve Sprite 330 ML promosyon kutularının etiketleri altında bulunan kod, www. dahadaha.com veya Daha Daha uygulaması. Promosyon sayfasındaki uygun alana girerek hediye çarkını çevirdiğinizde 7 TL değerinde 500 MB mobil internet paketi, 10 TL değerinde 1 GB mobil internet paketi (Vodafone’dan yükleme anından itibaren 24 saat geçerlidir, Turkcell, Türk Telekom), 1 haftalık 5 TL değerinde Fizy paketi Premium Üyelik, 2 TL değerinde Razer Gold Code, 22,90 TL değerinde Backgammon Stars Code, 21,90 TL değerinde 1 aylık Get Premium aboneliği veya 140 TL değerinde JBL Headphones C100SI kazanabilirsiniz.

  Promosyona katılım ücretsizdir ve yalnızca bireysel tüketiciler (bundan böyle “Kullanıcı” olarak anılacaktır) katılabilir. Mükerrer kodlar göndermek hariç tutulacak ve ilk kod kabul edilecektir. Kampanya hakkında detaylı bilgiye More More mobil uygulamasından veya www.dahadaha.com internet adresinden, 444 30 40 veya 0850 201 30 40 ücretsiz telefon hatlarından veya www.coca-cola.com.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz. .

  Kullanıcılar günde en fazla 3 kapsama kodu girebilir.


 

Yorum yapın