Cheetos Trendyol Hediye Çeki

TARZINI BİR ADIM İLERİYE TAŞI!


Hediye

  • Trendyol Hediye Çeki

Son Katılım Tarihi

31 Temmuz 2019


Katılım

KODU GİR – KATIL


Koşullar

“CheetosTarz” kampanyası (“Kampanya”) ve tavsiye edilen satış fiyatı 1 TL olan Cheetos ürünlerinden çıkacak çıkartmaların arkasındaki şifre sadece 01 Nisan 2019 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

 

Kampanya Fritolay Gıda ve Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“Frito Lay”) ve DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş (“Trendyol”) tarafından düzenlenmektedir.

 

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde CheetosTarz kampanyalı tavsiye edilen satış fiyatı 1 TL olan Cheetos ürünlerinden satın aldıklarında ürün paketlerinin içinden çıkabilecek olan çıkartmaların arkasında yer alan şifreyi ad, soyad, e-mail, ve telefon bilgileri ile birlikte www.cheetos.com.tr (ücretsiz) web sitesindeki ilgili alana eksiksiz olarak giren katılımcılar www.trendyol.com web sitesinde kullanılmak üzere 25 TL, 50 TL veya 75 TL değerinde indirim kupon kodu kazanma şansı elde edecektir.

 

Her şifrede ödül olmayıp, her şifre için bir (1) katılım hakkı verilecektir. Katılımcının Kampanya’dan ödül kazanması halinde, www.trendyol.com adresinde kullanabilecek indirim kodu ve indirim miktarı anında www.cheetos.com.tr sitesindeki ekranda yayınlanacak.

 

Bir tüketici Kampanya süresince en fazla 2 hediye çeki kazanabilir. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

 

Kampanya’ya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve/veya veli vasi izni almış olmak gerekmektedir. 18 yaşın altında olan katılımcılar ile vali vasi izni iletemeyen katılımcılar ödül haklarını kaybeder.

 

Cheetos paketlerinden çıkan her kod yalnızca bir kez kullanılabilir. Kodlar 31 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir.

 

Kazanılan Trendyol hediye çekleri, 31 Temmuz 2019 tarihine kadar kullanılabilir. Trendyol promosyon kodları altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.

 

Bu kampanya, www.trendyol.com web sitesinde yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.

 

Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır. Herhangi bir şüpheli durumda Frito Lay ve Trendyol promosyon vermeme hakkını saklı tutar.

 

Paketlerin içinden çıkabilecek olan çıkartmalar 36 aylıktan küçük çocuklar için uygun değildir. Gıda ile teması uygundur. Yetişkin denetimi tavsiye edilir.

 

Katılımcıların Kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, Frito Lay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanya’nın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, Kampanya’nın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile Kampanya uygulamasının zarar görmesinden, Frito Lay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Frito Lay katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

Kampanyaya katılan herkes tamamı www.cheetos.com.tr adresinde belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır. Frito Lay, katılımcının site kullanımını Katılım Koşullarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir.

 

Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

Trendyol.com ve Frito Lay kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgiye tytz.com ve Cheetos.com.tr web sitesinden erişebilirsiniz.

 

Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Frito Lay’in kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.

 

Tüketici hattı: (0 800) 291 10 11 / (0 216) 651 54 54).


Yorum yapın