Cepaavm Audi Q2 Ödüllü Çekilişi 2019

Cepa Alışveriş Merkezi Audi Çekilişi


Hediye

  • 3 Adet Audi Q2 Otomobil

Son Katılım Tarihi

16 Şubat 2020


Katılım

200 TL ve katları tutarında (her 200 TL’ye bir çekiliş hakkı)


Koşullar

1. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 24.10.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.9954 sayılı izni ile CEPA Celebcioğlu Proje Yönetimi AŞ tarafından düzenlenmiştir.
Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan, CEPA Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan, kiosk ve stantlardan (CEPA AVM içerisindeki, telefon mobil/sabit ve internet fatura ödemeleri, taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, geçici süre ile kurulan stant, kiosk ve fuarlardan yapılan alışverişler, işçiliksiz altın alışverişleri, şans ve talih oyunları harcamaları, ATM’lerden alınan her türlü makbuz, döviz bürosu alım satım fişleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek harcamaları ve tobacco shop’lardan, gift card/kurumsal hediye çeki veya puan ile yapılan harcamalar hariç) aynı gün içinde toplamda 200 TL ve katları tutarında (her 200 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak danışma standına gelen CEPAKART üyesi,elektronik veri giriş bankolarından fiş/faturalarını (Öykü Tur ve ETS Tur’dan alındı belgesi ya da makbuzlarını onaylattıklarında) onaylatarak üzerinde çekilişe katılım numarası, adı/soyadı, doğum tarihi, sabit/GSM no, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı ile kampanyaya dahil olacaktır (Kampanya bitiş tarihi 16.02.2020 (22.00) olup katılım noktalarından e-arşiv faturaların son giriş tarihi 17.02.2020 (22.00)’dir.).
– CEPAKART uygulamasında kart verilmediğinden, üyelerin kart numarası yoktur. Çekilişe katılanlar için belirleyici olan bilgisayar çıktısındaki çekiliş numarasıdır.
2. Kampanyaya sadece CEPAKART üyesi olarak kayıtlı müşteriler katılabilir.
3. Kampanya bitiş tarihi 16.02.2020 (22.00) olup katılım noktalarından e-arşiv faturaların son giriş tarihi 17.02.2020 (22.00)’dir.
4. Adı-soyadı bilgisi eksik veya kayıtlı olmayan CEPAKART sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
5. Talihliler tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı talihlinin sorumluluğundadır.
6. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
7. Alışverişe ait faturaların ilgili CEPAKART üyesi adına düzenlenmiş olma şartı aranacaktır.
8. CEPA AVM’de bulunan markaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı CEPA AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) kampanyaya dahil edilemez.
9. Mali değeri olmayan belgeler, bilgi fişi, sipariş fişi, tahsilat makbuzu, seyahat acentelerinin verdiği voucher geçerli değildir. E-arşiv faturalarının görsel/fotokopi olarak ibrazı zorunludur.
10. İkramiye tesliminde; fiş/fatura alındı belgesi/makbuzu ve bilgisayar çıktılarının ibrazı zorunludur.
11. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
12. Kamu kurum ve kuruluşları, 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri İLA
13. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.
14. CEPA Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Sigorta Acentelerinde poliçe ödeyen adına bakılmaksızın, adına poliçe düzenlenen ruhsat sahipleri çekilişe hak kazanacaktır.
15. Kampanyada bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
16. Kampanyaya katılan müşteriler fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
17. İskonto, indirim, promosyon, hediye para indirimi uygulanan faturalarda, indirim sonrası ödenen tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir.
18. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV#ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Piyango için ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir. Kampanya hakkında sorular ve detaylı bilgi için 0312 219 6401 numaralı telefondan iletişime geçilebilir.


Yorum yapın