Cambly’Den Bir Senelik Ücretsiz İngilizce Eğitimi Kazan!

Anadili İngilizce olan hocalardan ücretsiz İngilizce özel ders kazanma fırsatı yakala. Bir yıl boyunca günde 60 dakika, haftada 7 gün ders yaparak İngilizce öğrenme hayalini gerçekleştir!

E-mail adresini girerek çekilişe katılan katılımcılar, aşağıdaki çekiliş kurallarını kabul eder:

1. Çekiliş sonucunda 1 kişiye, günde 60 dakika, haftada 7 günlük 8.272 TRY değerinde bir yıllık bireysel abonelik hediye edilecektir.

2. Çekilişe girmek kazanacağınızı garanti etmez. Kazanan kişi, rastgele çekiliş ile belirlenecektir.

3. Katılımcılar çekilişe kayıt yaptırdıktan sonra sınırsız sayıda arkadaşını çekilişe katılmaları için davet edebilir. Bunun için çekiliş sayfasındaki davet linklerini kopyala/yapıştır yöntemi ile veya sosyal medyada paylaşabilir.

4. Çekilişe katıldıktan sonra çekiliş sayfasına dönmek ve çekiliş durumunu takip etmek için bu mailde bulunan “Çekilişe Katıl” butonuna tıklanabilir.

5. Cambly, kazanan kişi ile iletişime geçerek sonucu bildirecektir. Ödül, sonucun açıklanmasından sonraki en geç 6 ay içinde, kazananın talep ettiği tarihte başlayacak şekilde kendisinin Cambly hesabına yüklenecektir.

6. Bu çekiliş, 30 Mart 2018 saat 23.45’te sona erecektir. Bu tarihten sonra çekilişe katılım hiçbir şekilde mümkün olmayacaktır.

Yorum yapın