Burn Festival Çekilişi 2020

Burn Çekiliş Kampanyası


Hediye

 • 3 kişiye Big Burn Festivali Seyahati

Son Katılım Tarihi

05 Nisan 2020


Katılım

Burn 250 ml, Burn 500 ml, Burn 4×250 ml ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 20 TL ve katları tutarında (Her 20 TL için bir çekilişi hakkı)


Koşullar

 • Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş adına MPİ’nin 05.03.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.2144 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 12.03.2020 Saat: 10.00 – 05.04.2020 Saat: 22.00 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Marketlerinden COCA – COLA SATIŞ VE DAĞITIM A.Ş’ye ait Burn 250 ml, Burn 500 ml, Burn 4×250 ml ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 20 TL ve katları tutarında (Her 20 TL için bir çekilişi hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahipleri kampanyaya katılacaktır.
 • Talihliler, 17.04.2020 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (toplantı salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/ İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.
 • Çekilişte 3 kişiye 6.082,90 TL değerinde Big Burn Festivali Seyahati ( 24 Mayıs Tarihinde İzmir 3*veya 4* otellerde, 2 kişilik odada, 1 gece 2 gün tam pansiyon konaklama. Türkiye’nin herhangi bir havalimanından İzmir havalimanına gidiş+dönüş (İzmir ve civarındaki illerde ikamet edenler hariç) ekonomi sınıfı uçak bileti + alan/otel – otel/alan transferleri, 6 Haziran tarihinde Ankara (6 Haziran Tarihinde Ankara 3*veya 4* otellerde, 2 kişilik odada, 1 gece 2 gün tam pansiyon konaklama. Türkiye’nin herhangi bir havalimanından Ankara havalimanına gidiş+dönüş (Ankara ve civarındaki illerde ikamet edenler hariç) ekonomi sınıfı uçak bileti+alan/otel-otel/alan transferleri, 12-13 Haziran 2020 tarihlerinde İstanbul’da 3*veya 4* otellerde, 2 kişilik odada, 2 gece 3 gün tam pansiyon konaklama. Türkiye’nin herhangi bir havalimanından İstanbul veya Sabiha Gökçen havalimanına gidiş+dönüş (İstanbul ve civarındaki illerde ikamet edenler hariç) ekonomi sınıfı uçak bileti + alan/otel – otel/alan transferleri, Big Burn Festivali etkinliğine VIP bilet dahildir.
 • VIP bilet talihlinin ayrıcalıklı alanlardan konser ve performansları izlemesini sağlar.
 • Seyahat talihli dahil çift kişiliktir.
 • Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.)
 • Talihli bu festivallerden herhangi birini seçerek ikramiyeyi kullanabilecektir.
 • 300 kişi 354,00 TL Big Burn Festival Giriş Bileti (24 Mayıs İzmir, 6 Haziran Ankara, 12-13 Haziran İstanbul tarihlerinde geçerli olacak şekilde biletler tek kişiliktir.
 • Şehir dışından İstanbul’a kadar olan ulaşım, Festival alanına geliş gidiş transferleri, yemek, konaklama ve tüm şahsi harcamalar talihliye aittir.) Talihli bu festivallerden herhangi birini seçerek ikramiyeyi kullanabilecektir. İkramiyesi kazanacaktır.
 • İkramiye kazanan talihliler, 21.04.2020 tarihli Birgün Gazetesi’nde ilan edilecektir.
 • Kampanya yalnızca Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine yöneliktir. Ad,soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Kart bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Migros Ticaret A.Ş., ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Yorum yapın