BP’de Futbol Aşkı Çekiliş Sonuçları

BP Petrolleri A.Ş. ait 619 adet akaryakıt istasyonlarında bulunan marketlerden Dunlop Marka Futbol Topu satın aldıklarında fiş / fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı (her bir adet ürün alımı için bir şifreli kart) üzerinde bulunan şifreyi www.bpkazandiriyor.com sayfasına girerek ödüller kazandılar

PS4 Pro 1TB B Chassis Konsol + Fifa 18 Ps4 Oyun Kazanan Asil Talihliler

  1. SEDAT ŞAHİN / KARABÜK
  2. HAKAN GÜNAYDIN / ANKARA
  3. HUSEYİN YASASİN / İSTANBUL
  4. FARUK ÇELİK / ÇORUM
  5. ÖZGÜR AKMAN / BURSA
  6. ARİF KARADEMİR / ANKARA
  7. ALİ SÜLEYMANOĞLU / İSTANBUL
  8. ZEKİ BADEM / ANKARA
  9. SEFA ALABAY / BURSA
  10. ZELİHA YAZAR / ANKARA

 

Takımlarının Taraftar Takım Paketi (Forma,atkı, sweatişört, eşofman altı) Kazanan Asil Talihliler

  1. ZAFER ESEN / ANKARA
  2. ZÜBEYİR ENES DİNDAR / İZMİR
  3. ERCAN SEK / ANTALYA
  4. MEHMET YARAR / YOZGAT
  5. MEHMET YILMAZ / HATAY
  6. MUSTAFA SEZER AŞIK / İSTANBUL
  7. NİLGÜL EROĞLU / İSTANBUL
  8. BERCAN CANTÜRK / İSTANBUL
  9. OKAN SÖYLEMEZ / İZMİR
  10. KORAY HÜSEYİN TERLEMEZ / MUĞLA
  11. İBRAHİM KAYA / KOCAELİ
  12. ÇAĞLAR ÖZDAĞ / İSTANBUL
  13. UĞUR YURT / İSTANBUL
  14. YUSUF KODATLAR / MANİSA
  15. SAVAŞ ŞEN / BURSA
  16. AHMET SERDAR KARAKULAK / İZMİR
  17. ŞENOL UÇARCI / AYDIN
  18. HATİCE YAKAR / GAZİANTEP
  19. AYKUT ÜLKEOK / KOCAELİ
  20. YASİN ÖZEL / İSTANBUL

 

YEDEK TALİHLİLER

PS4 Pro 1TB B Chassis Konsol + Fifa 18 Ps4 Oyun Kazanan Yedek Talihliler

  1. ARMAN CAMGÖZOĞLU / İSTANBUL
  2. ERKAN ASLANBAŞ / İSTANBUL
  3. MUSTAFA AKKUŞ / KIRKLARELİ
  4. SAHİT KARADENİZ / İSTANBUL
  5. FEHMİ ALTUNTAŞ / İZMİR
  6. UMUT ACAR / İSTANBUL
  7. ÖZGÜR KESKİN / İSTANBUL
  8. YILMAZ BULUT / ANKARA
  9. YUSUF YILDIRIM / BARTIN
  10. MUAMMER BAYLAN / İSTANBUL

Takımlarının Taraftar Takım Paketi (Forma,atkı, sweatişört, eşofman altı) Kazanan Yedek Talihliler

  1. ALİ OSMAN KELEŞ / İSTANBUL
  2. AYDIN KAHRAMAN / VAN
  3. ORHAN AYDIN / KOCAELİ
  4. DAVUT KESGİN / ANKARA
  5. VOLKAN TAŞKIN / ANKARA
  6. EMİR KAYA / İSTANBUL
  7. MURAT AKAY / AKSARAY
  8. MESUT KÖKSAY / ANKARA
  9. MEHMET EFE / MALATYA
  10. SEDAR YAŞAR / İSTANBUL
  11. SERKAN DEMİR / İZMİR
  12. BURAK DÖNER / İZMİR
  13. MEHMET YEDER / İZMİR
  14. HAYATİCAN OLCAY / İSTANBUL
  15. AYDIN BENLİ / ÇORUM
  16. HÜSEYİN SEVGİ / MERSİN
  17. NİHAT AYDEMİR / HATAY
  18. AMİR BEYAZCINCIK / KAHRAMANMARAŞ
  19. HAVVA GÜNER / İSTANBUL
  20. FIRAT KARAKOL / ANKARA

Bir Cevap Yazın