Bosch Termoteknik Tasarruf Candır Yarışması 2019

Tasarruf Candır


Hediye

 • Sürpriz Ödül

Son Katılım Tarihi

03 Kasım 2019


Katılım

Konu tasarrufa gelince “ben en iyisini bilirim” diyorsanız Tasarruf Candır oyununu keşfederek, yılın tasarruf şampiyonu olabilirsiniz.


Koşullar

 1. https://www.tasarrufcandir.com/ site adresi üzerinde gerçekleştirilen yarışma Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 2. Yarışma katılımcıları , https://www.tasarrufcandir.com/ site adresi üzerinden paylaşılan yarışma koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 3. Katılımcı; bu yarışmadan hediye kazanabilmek için kayıt ekranında, Ad/Soyadı ve E-mail bilgilerini doğru girmeyi ve isterse sonuç ekranındaki fotoğraf yükleme alanındaki bölüme de fotoğrafı eklemeyi taahhüt eder.
 4. Katılımcı, beyan ettiği bilgiler sonrasında yarışmaya katılım gösterebilir.
 5. Yarışma 28 Ekim 2019 – 03 Kasım 2019 tarihleri arasında https://www.tasarrufcandir.com/ site adresi üzerinden gerçekleşecek online olarak gerçekleşecektir.
 6. Katılımcı yarışmanın olduğu tarihler arasında istediği bir zaman diliminde yarışmaya katılabilir.
 7. Her katılımcı yarışmaya birden fazlaca kez katılım gösterebilir.
 8. Katılımcı yarışma içerisinde tasarruf yapılabilecek görevleri kendisine tanınan süre içerisinde tespit ederek puan kazanacaktır.
 9. Her tasarruf önerisinin ayrı bir puanı vardır.
 10. Yarışmada 4 bölüm bulunmaktadır. (Oturma Odası, Çalışma Odası, Mutfak, Bina Dışı)
 11. Yarışmayı en kısa sürede en yüksek puan ile tamamlayan yılın tasarruf şampiyonu seçilecektir.
 12. Yarışma süresi her oda için ayrı olarak belirlenmiştir ve o süreden geriye doğru sayacaktır. Belirlenen süre içerisinde tüm görevler yerine getirilmediği takdirde yapılamayan görevlerden puan kazanılamayacaktır ve bir sonraki bölüme geçilecektir.
 13. Yarışma içerisinde bölümler arası geçme ve/veya bir önceki bölüme geri dönme seçeneği maalesef bulunmamaktadır. Bir sonraki odaya geçiş; görevlerin hepsi tamamlanınca ve/veya süre bitince gerçekleşmektedir.
 14. Tüm görevleri tamamlayan yarışma katılımcısı yarışma sonunda bir sonuç ekranı görecek ve bu ekranda kendisinin kaç puan aldığı ve ne kadar sürede tamamladığı görünecektir.
 15. Katılımcı isterse kendi rızası ile bu sonuç ekranını kendi sosyal medya kanallarında (facebook, instagram, twitter) paylaşabilir ve/veya kendi email adresine gönderebilecektir.
 16. Katılımcı isterse kendi rızası ile bu sonuç ekranındaki fotoğraf yükleme alanına fotoğrafını yükleyerek de kendi sosyal medya kanallarında (facebook, instagram, twitter) paylaşabilir ve/veya kendi email adresine gönderebilecektir.
 17. Yarışma sonucunda kazanan; Yarışma yapılacağı tarihler arasında, yarışma içerisindeki görevleri, kendisine verilen süre içerisinde en hızlı ve doğru yaparak en fazla puan toplayan bir (1) kişi yarışmanın sonunda yapılacak değerlendirme ile seçilerek Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından verilecek sürpriz ödülün sahibi olacaktır.
 18. Yarışma kazananlarında eşitlik olması durumunda bu dereceyi yapan herkes sürpriz ödülü almaya hak kazanacaktır.
 19. Yarışma kapsamında kazanan “Yılın Tasarruf Şampiyonu” birincisi 05 Kasım 2019 tarihinde https://www.tasarrufcandir.com/ websitesinde ve Bosch Termoteknoloji ile ilgili sayfalar üzerinden ( Facebook, Instagram sayfasında) ilan edilecektir. Yarışmayı birinci olarak tamamlayan kişi/kişiler ad, soyad ve kendilerine ulaşılabilecek cep telefonu numaralarını ve açık adreslerini Bosch Termoteknoloji ile ilgili sayfalar üzerinden ve /veya çağrı merkezi aracılığıyla ilan tarihinden itibaren 48 saat içinde bildirmelidir. Verilen bilgilerin doğruluğunun ve geçerliliğinin sorumluluğu katılımcılara aittir. İletişim kurulamaması nedeniyle ikramiye teslim edilememesinden “Bosch Termoteknik” sorumlu değildir. Yarışma kazananının verilen süre (ilan tarihinden itibaren 48 saat ) içerisinde Bosch Termoteknik’e ulaşılamaması durumda, sıralamadaki bir sonraki kazanana ödül hakkı geçecektir.
 20. Hediye, talihliye Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından talihlinin bildirmiş olduğu adrese kargo ile ulaştırılacaktır. Adreste eksiklik ya da hata olması sebebiyle hediyenin ulaştırılmaması halinde Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Sanayi Ticaret A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 21. Kullanıcının iletmiş olduğu hatalı ya da eksik bilgilerden dolayı kendisine ulaşılamaması halinde Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Sanayi Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.
 22. Bosch Termoteknoloji ve www.tasarrufcandir.com resmi sayfasında duyurmak koşuluyla, yarışma koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya yarışmayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir.
 23. Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Sanayi Ticaret A.Ş. çalışanları, Bosch ajans çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu yarışmaya katılamazlar.
 24. Yarışma aracılığıyla kazanılan hediye, bir başkasına devredilemez ve/veya nakit olarak ödenmesi talep edilemez.
 25. Yarışmaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 26. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 27. Ödülü teslim alabilmek için, kampanya kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir.
 28. Yarışmaya katılım sayısında bir sınırlama yoktur.
 29. Yarışma başka bir yarışma yada kampanya ile birleştirilemez.
 30. Katılımcıların yarışmaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim, teknik sorunlardan dolayı Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Sanayi Ticaret A.Ş.’yi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 31. Yarışma belirtilen koşullar dışında herhangi bir şekilde faydalanılamaz.
 32. Katılımcılara, Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Sanayi Ticaret A.Ş. adına belirtilen koşullar dışında SMS, e-posta, telefon ya da farklı herhangi bir şekilde yarışma ile ilgili bilgilendirme yada yönlendirme yapılması halinde meydana gelebilecek hiçbir zarardan Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Sanayi Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 33. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
 34. Katılımcı, kendisinden başka izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir içerik iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir içerik ile başvuran katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.
 35. Katılımcılar, yarışmaya ilişkin katılım ve kazananların değerlendirilmesinde yarışma internet sayfası nihai sistem kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 36. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenecektir.
 37. Kazanan kişinin yarışma sayfasında ilan edilmesi kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
 38. Kampanya esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
 39. Gerçek kişiler tarafından yapılmayan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.
 40. Katılımcılar, kendilerinden istenen bilgileri tam ve doğru olarak doldurmak zorundadırlar. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybederler.
 41. Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima San. Tic. A.Ş., kampanyaya katılımdan kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
 42. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek hr türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima San. Tic. A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 43. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima San. Tic. A.Ş. kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.
 44. Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın