Bizim Toptan Facebook Yarışması

Yeni yarışmamız başlıyor! Ev ekonomisinde iddialı olduğunu düşünenleri bekliyoruz! 70 TL bütçeyle e-ticaret sitemizden hangi ürünleri alırdınız? Seçtiğiniz ürünleri adetleriyle birlikte yorumlarda paylaşın, sürpriz hediyelerimizi kazanma şansını kaçırmayın. Bizim Toptan’ı takip etmeyi de unutmayın.

27.03.2018 Bizim Toptan İnternet Alışverişi Yarışması

· Bizim Toptan internet alışverişi yarışması www.instagram.com/bizimtoptan ve www.facebook.com/BizimToptan sayfaları üzerinden gerçekleşecektir.
· Bizim Toptan Facebook ve Instagram sayfasından duyurulan internet alışverişi yarışmasına, sayfayı takip edip, paylaşımların altına www.bizimtoptan.com.tr sitesinden 70TL bütçe ile hangi ürünleri alabileceğini yazarak katılım sağlayabilirler.
· Kazanan katılımcılara sürpriz hediyeler hediye edilecektir.
· Instagram ve Facebook hesabı için söz konusu yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir. Aynı adrese 1 sefer hediye gönderimi yapılacaktır.
· Yarışma 27 Mart 2018 saat 17:00 – 4 Nisan 2018 saat 12:00 tarihleri arasında sürecektir.
· Yarışma sonucu kazanan kullanıcılara Instagram ve Facebook sayfalarımızdan yapılacak paylaşım ile 6 Nisan tarihinde bildirilecektir.
· Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Facebook ve Instagram platformlarında oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
·Yarışma süresince katılımcıların Instagram hesapları herkese görünür olmalıdır.
· Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
· Yarışmaya sadece Türkiye sınırları içerisinden katılabilir, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazansalar bile ödülleri gönderilmez. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. Kazanılan tüm ödüllerin teslimat masrafları (sadece Türkiye sınırları içerisinde) Bizim Toptan’a aittir. Ödülün teslim edilmesi için katılımcının teslim sırasında nüfus cüzdanını yanında bulundurması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Bizim Toptan sorumlu değildir.
· Yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
· Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
· Bizim Toptan, kampanya koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

Yorum yapın