Başiskele’yi Gez, Gör, Çek Fotoğraf Yarışması

7 Yıldızlı Kent Başiskelemiz’in doğal güzelliklerini, yapımı gerçekleştirilen öncü ve örnek projelerini, insanların mutlu ve huzurlu yaşamlarını yerinde görerek objektifine en güzel yansıtanlar kazanıyor. Belediyemizin düzenlediği fotoğraf yarışmasına olan ilgi ve katılım da gün geçtikçe artıyor.

Amatör ve profesyonel fotoğrafçılara Başiskele’nin doğal güzelliklerinde hem gezerek güzel vakit geçirmelerini hem de büyük para ödülü kazanmalarının fırsatını sunuyor.

Bu yıl 5.si düzenlenen fotoğraf yarışmasına ilgi artarak devam ediyor. Kocaeli il sınırındaki fotoğrafçıların yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden fotoğraf sevdalıları Başiskele’ye akın etmeye başladı.

Amatör ve profesyonel fotoğrafçıların ilçemizin 7 Yıldızlı Kent temasını en güzel şekilde kadrajına alıp çekenin büyük ödül 7 bin TL’ye layık görüleceği yarışmamızın tamamlanmasına sayılı günler kaldı.

Yarışmaya katılmak için il dışından gelen bazı fotoğrafçılar, ilçemiz hakkında övgü dolu sözlerde bulundular.

Başiskele’nin doğal güzellikleri, lokasyonu, sakin ve huzurlu ortamına vurgu yapan fotoğrafçılar yarışmadan ödül kazanamasak da böyle güzel bir ilçeyi gezme ve görme imkanı bulduğumuz için çok şanslı olduklarını söylediler.

SON BAŞVURU TARİHİ 30 MART

Her katılımcının en fazla 7 eserle katılabildiği yarışmada büyük ödül 7 Bin TL, ikinciye 5 Bin TL, üçüncüye 3 Bin TL ödül verilecek.

Bu sene önceki senelerden farklı olarak aynı zamanda “En iyi Haber” kategorisiyle gazetecilerden de fotoğraflar alınacak. “En iyi Haber” ödülü 2 Bin TL, Jüri Özel Ödülü de Bin TL şeklinde verilecek.

Yarışma kurulu aynı zamanda sergilemeye seçtiği en fazla 50 eserin her birine 200 TL de sergi ödülü vermeyi planlıyor.

Yarışma 30 Mart 2018 mesai bitimi saat 17.30’da son bulacak.

Yorum yapın