Aras Kargo Lukoil Akaryakıt Kart Hediye Kampanyası

Deponu Arasla doldurmaya var mısın?

100 TL’lik Lukoil kartların hangi Aras’ın kutusunda olduğunu tahmin et, #deponuarasladoldur@araskargo yazarak kendi profilinde paylaş, kazanma şansını yakala!
Bu arada hiçbir kutu boş değil.

1. Aras Kargo resmi Facebook, Twitter, Instagram sayfaları üzerinde gerçekleştirilen Aras Kargo Lukoil akaryakıt hediye çeki kampanyası, Aras Kargo tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya ile ilgili Facebook, Twitter ve Instagram sorumluluk kabul etmez.
3. Katılımcılar, Aras Kargo sayfaları üzerinden paylaşılan kampanya koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
4. Bu yarışmaya Aras Kargo’nun Facebook, Twitter ve Instagram resmi sosyal medya hesaplarından katılmak mümkündür.
5. Katılımcıların ödül kazanabilmesi için, kendi sosyal medya hesapları ile Aras Kargo resmî Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını takip ediyor olması gerekmektedir.
6. Yarışmaya katılan her hesap 1 hediye kazanma hakkına sahiptir. Yarışmanın yapıldığı her mecradan 11 kişi kazanma şansına sahip olacaktır.
7. 03/04/2018 tarihinde gerçekleşecek yarışmaya katılım, 05/04/2018 tarihinde sona erecektir. Sonuçlar özel mesaj olarak 06/04/2018 tarihinde kazananlara bildirilip iletişim bilgileri istenecektir.
8. Facebook, Twitter ve Instagram’da tahminiyle birlikte Aras Kargo hesabını mention yapıp #Deponuarasladoldur etiketi yaparak, yarışma postunu kendi hesabından paylaşıp, 5 adet Lukoil akaryakıt kart hediyesi bulunan kutu tahmininde bulunan kişilerden, doğru tahmini yapan 10. 20. 30. 40. ve 50. kişi 1’er adet 100 TL lik Lukoil Akaryakıt kart hediyesi kazanacaktır. Seçimini belirttiği kutu tahmini sonucunda, 1 adet Aras Çikolata hediyesi olan 10.kişi, Aras Çikolata hediyesi kazanacaktır.
9. Kazanan kişiler ad-soyad, adres ve kendilerine ulaşılabilecek cep telefonu numaralarını sosyal medya üzerinden Aras Kargo’ya bildirmeleri gerekmektedir. Talep edilen bilgileri, kazanan kişiyle irtibata geçildikten itibaren 24 saat içinde bildirmemesi halinde hediye hakkını kaybedecektir.
10. Kullanıcının iletmiş olduğu hatalı ya da eksik bilgilerden dolayı kendisine ulaşılamaması halinde Aras Kargo sorumlu değildir.
11. Aras Kargo; resmi Twitter, Instagram ve Facebook sayfasında duyurmak koşuluyla, kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir.
12. Aras Kargo çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamazlar.
13. Kampanya aracılığıyla kazanılan hediye, bir başkasına devredilemez ve/veya nakit olarak ödenmesi talep edilemez.
14. Kampanyaya herkes yalnızca bir defa katılabilir. Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyaya katılım ücretsizdir
15. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim sorunlarından Aras Kargo hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
16. Kampanyadan belirtilen koşullar dışında herhangi bir şekilde faydalanılamaz. Katılımcılara, Aras Kargo adına belirtilen koşullar dışında SMS, e-posta, telefon ya da farklı herhangi bir şekilde kampanya ile ilgili bilgilendirme yada yönlendirme yapılması halinde meydana gelebilecek hiçbir zarardan Aras Kargo sorumlu tutulamaz.
17. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
18. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Varız dediniz ve Aras Günaydın ile Lukoil akaryakıt kartlarının sahibi oldunuz. Aslı Sancar Remziye Melike Çapkun Meryem Uzun Havva Durgut Nisa Zeynep Börekçi

6 adet Aras Kutu Adam çikolata kazananları; Havva Demircan Emre KOÇ Arzu Çaka Çalışkan Ft. Yüksel Kaymak Zeynep Taş Hatice Elibol
Katılan tüm takipçilerimize sonsuz teşekkürler.

Yorum yapın