Arapsaçı Gala Davetiyesi Çekilişi

İletiyi profilinde paylaşıp, Arapsaçı sayfasını beğenenler arasından 5 şanslı kişi #Arapsaçı‘nı gala gecesinde film ekibiyle birlikte izleyecek!
1. Arapsaçı Filmi Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından düzenlenecek olan “Gala Davetiyesi” kampanyası 26 Mart 2018’de başlayıp 27 Mart 2018 saat 13:00’da sona erecektir.
2. Kazananlar “Arapsaçı Filmi” ekibi tarafından seçilip 27 Mart 2018’de Twitter, Facebook ve Instagram sayfalarından duyurulacaktır.
3. Facebook, Twitter ve Instagram platformlarından yarışmaya katılanlar arasından her platform için 5 şanslı kişi kurayla seçilerek gala davetiyesi kazanmaya hak kazanacaktır.
4. Sahte profil oluşturarak kampanyaya katıldığı tespit edilen katılımcılar ödüle hak kazanamaz.
5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde ve/veya açıklanmasına e-mail sunucusu ya da e-mail sağlayıcıları veya Twitter, Facebook ve Instagram tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Arapsaçı Filmi sorumlu değildir.
6. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
7. Kampanya sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Arapsaçı Filmi sorumlu değildir.
8. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, Arapsaçı Filmi ekibi tarafından yapılacaktır.
9. Arapsaçı Filmi ekibi bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
10. Koşullar ve kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
11. Arapsaçı Filmi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

12. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

 


Arapsaçı’nı gala gecesinde film ekibiyle birlikte izleyecek şanslı kişiler

 


Yorum yapın