Apple Watch Akıllı Saat Çekilişi

 

Bosch Home Connect Çekiliş Katılım Formu


Hediye

 • 25 Adet  Apple Watch

Son Katılım Tarihi

22 Ocak 2022


Katılım

Link


Koşullar

 • BSH Ev Aletleri San. Ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada; 22.10.2021 (Saat 00:01) – 22.01.2022 (Saat 23:59) Kampanya tarihleri arasında BSH Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.’ye ait olan Home Connect uygulamasının ev aletleri ile bağlantısının yapılmasına teşvik ettirmek amacıyla düzenlenecek olan kampanyada sahip oldukları Bosch ve Siemens markalı Home Connect Ev Aletlerini akıllı telefonlarına indirdikleri Home Connect uygulaması üzerinden eşleştirme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra Bosch markası için https://www.bosch-home.com.tr/ (ücretsiz),Siemens markası için https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/ (ücretsiz) web sitesinde yer alan Home Connect kampanya linke ücretsiz olarak giriş yaparak görüntülenen formu eksiksiz doldurarak, ad-soyad, telefon, e-posta, il ve adres bilgilerin, girenlere her eşleştirilen Home Connect ev aletleri için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Çekilişe katılım formunda belirtilen e-posta adresi ile Home Connect uygulaması üzerinden bağlanan ev aletlerinin e-posta adresi ile aynı olmak zorundadır.
 • İkramiye olarak, 25 kişi 3.799,00 TL değerinde Apple Watch Series 6 40 mm kazanacaktır.
 • Çekiliş 08.02.2022 tarihinde saat 11.00’ de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 10.02.2022 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır.
 • 25.02.2022 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 12.03.2022 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
 • Kampanya Mart 2021 tarihi itibariyle sahip olunan Home Connect ev aletleri için geçerlidir. Bosch ve Siemens markalı Home Connect ev aletlerinin Home Connect uygulaması üzerinden eşleştirme işleminin tamamlamamış müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Çekilişe katılım formunda belirtilen e-posta adresi ile Home Connect uygulaması üzerinden bağlanan ev aletlerinin e-posta adresi ile aynı olmak zorundadır.
 • Tüm katılımlarda ad soyad, e posta ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Kampanyaya katılmak için form sorularını eksiksiz yanıtlamak zorunludur.
 • Katılımcılar tarafından girilen bilgilerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

 

Diğer Çekilişler
Su Oyuncak’dan Hediye Çekilişi

Smoby Elektronik Mutfak Kazanma Şansı Yakala! Sayfamızı Takip Et Gönderiyi Beğen Yoruma 2 Arkadaşını Etiketle Smoby Elektronik Mutfak Kazanma Şansı Devamı

Yeni Power Fm Müzik Anketine Katılma Şansı!

Ankete ayıracağın 5 dakika seni kazanan yapabilir. Şarkılar hakkındaki düşüncelerini bizimle paylaş . Anketi tamamladığında tamamladığında kazanmak için gelişi güzel Devamı

Beğen, Paylaş Kazan! Çekilişe katıl, 5 adet STIHL Kravat İğnesinden 1’ini Kazanan Kişi Sen Ol!

STIHL TÜRKİYE Facebook sayfasını Beğen, STIHL TÜRKİYE Facebook sayfasında Paylaşılan Çekiliş Görselini Profil Sayfanda Paylaş, Çekilişe katıl, 5 adet STIHL Devamı

Ülker Albeni Binlerce Çift Kişilik Sinema Bileti Kazanma Şansı

Albeni Büyük Boy veya Albeni Bar Kek paketinin içerisindeki şifreyi gir, hediye kazanma şansı yakala! Bu kampanya MPİ’nin 21.03.2018 tarih Devamı

“Apple Watch Akıllı Saat Çekilişi” üzerine 2 yorum

Yorum yapın