Antares AVM MERCEDES Çekiliş 2019

“ANTARES’TEN HAYALLERİNİZDEKİ MERCEDES A180 SEDAN”


Hediye

  • 1 Adet 2019 Model Mercedes A180D Sedan Style otomobil

Son Katılım Tarihi

07 Şubat 2020


Katılım

150.00 TL ve katları tutarında (her 150.00 TL’ye bir çekiliş hakkı)


Koşullar

• Bu kampanya MPİ’nin 11 Ekim 2019 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.9536 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

• Kampanya 01 Kasım 2019 saat 10.00 ile 07 Şubat 2020 saat 22.00 arasında Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecektir.

• Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan (Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisindeki ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri,

TL/dakika yüklemeleri, ASKİmatik makbuzları, döviz işlemlerine ait makbuzlar, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri alımları, alkollü içecek ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler ve AVM içerisindeki dönemsel ve geçici fuaye alanlarındaki stantlardan yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil değildir) aynı gün içerisinde toplamda 150.-TL ve katları tutarında (her 150.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, AVM içerisinde bulunan elektronik veri giriş bankolarına gidip, fiş/faturalarını ibraz eden, Antares Kart ve Genç Kart sahibi müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

• Kampanyaya sadece Antares Kart ve Genç Kart sahibi müşteriler katılabilir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kart üyelik bilgilerinin güncellenmesi, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Dolunay AVM Yatırım İşletme ve Konut İnş. Tic. A.Ş., Omega Data Yazılım Eğitim ve Dan. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti., ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş., ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi personelleri ve mağaza sahipleri, tüzel kişi ve kuruluşlar ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar; katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

• Çekilişte verilecek ikramiye 1 Adet 2019 Model Mercedes A180D Sedan Style otomobildir. Tasarımda kullanılan araç temsili olup verilecek olan araçla farklı donanıma sahip olabilir. Verilen ikramiyeye ait KDV ve ÖTV dışındaki Veraset, İntikal vb. vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

• İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Antares Kart ve Genç Kart sahibinin ismi ile fatura üzerindeki ismin aynı olması gerekmektedir. Farklı isimlerdeki faturalara işlem yapılmaz çekiliş hakkı verilmez. Katılımcılar fiş/fatura ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların kampanyaya katılım hakları da iptal edilecektir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların ikramiye tesliminde ikametgâh teskeresi ibraz etmeleri zorunludur.

• Çekiliş, noter huzurunda 14 Şubat 2020, saat 15.00’de Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi (1 no’lu promosyon alanı) Ayvalı Mahallesi Afra Caddesi No:1/A Keçiören – ANKARA adresinde yapılacaktır.

• Kazanan talihlilerin listesi 19 Şubat 2020 tarihli Star Gazetesi Ankara baskısında, Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi giriş kapılarında bulunan panolarda ve www.antaresavm.com.tr internet adresinde ilan edilecektir. Ayrıca asil ve yedek talihlilerin adreslerine de taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır. İkramiyenin asil talihli için son başvuru tarihi 05 Mart 2020, yedek talihli için ise son başvuru tarihi 20 Mart 2020’dir. İkramiye son teslim tarihi 30 Mart 2020’dir.

• Çekiliş hakkında 0312 321 06 00 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alınabilir.

• Çekilişe katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.


Yorum yapın