Ali Pehlivanoğlu Market Çekilişi 2019

Ali Pehlivanoğlu 41. Yılında 21 çifti tatile gönderiyor!


Hediye

 • 21 kişi  AFYON SEYAHATİ: 06-11 Nisan 2020 tarihleri arasında çift kişilik 5 gece 6 gün NG Afyon Wellness & Convention Hotels tesislerinde Tam Pansiyon konaklama

Son Katılım Tarihi

31 Ocak 2020


Katılım

Her 50 TL’ye bir çekiliş hakkı


Koşullar

 

 • Bu kampanya Ali Pehlivanoğlu Gıda Pazarlama İnşaat San. Ve Tic. A.Ş tarafından MPİ’nin 25.10.2019 tarih ve 24951361-255.01.02- E10023 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
 • 01.11.2019 (Saat: 08:00)- 31.01.2020 (Saat: 21:00) Kampanya tarihleri arasında İzmir (30 adet) ,Aydın( 11 adet) , Balıkesir(3 adet), Manisa(9 adet) ve Muğla(8 adet) il ve ilçelerinde bulunan Ali Pehlivanoğlu marketleri (61 adet) Ali Pehlivanoğlu marketlerinden (Tütün ve tütün malulleri ile alkollü içecekler çekilişe dahil edilmeyecektir.) tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaptıklarında, fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan, POS slipi üzerinde hak ettikleri kadar çekiliş hakkı içeren şifreyi, ad-soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 5899 kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen veya www.alipehlivanoglu.com.tr (ücretsiz) adresli internet sayfasına şifre, ad, soyad, adres, fiş/fatura no, tarih ve GSM No bilgilerini eksiksiz giren müşterilere(Marketlerin kapanış saati 21:00 olup, Kısa mesajla veya www.alipehlivanoglu.com.tr (ücretsiz) internet sitesinden şifre girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup son şifre gönderim tarihi 31.01.2020 saat 23: 59’ dur.) her şifre için hak ettikleri oranda çekiliş hakkı verilecektir.
 • POS slipi üzerinde tek şifre yer alacak olup sistem tarafından otomatik olarak hak ettiği kadar çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş 13.02.2020 saat: 14:00’ de Ali Pehlivanoğlu Marketçilik, Zafer mahallesi Atatürk Cad. 2301 sok. No: 2 Kaynaklar Buca İzmir adresinde yapılacaktır. Kampanya genelinde yapılacak olan çekiliş sonucunda 21 kişi 3.949,54 TL değerinde AFYON SEYAHATİ: 06-11 Nisan 2020 tarihleri arasında çift kişilik 5 gece 6 gün NG Afyon Wellness & Convention Hotels tesislerinde Tam Pansiyon konaklama, İzmir Buca Kaynaklar Ali Pehlivanoğlu merkez depodan gidiş dönüş otobüs ile ulaşım dâhildir.
 • Talihlilerin İzmir Buca kaynaklar Ali Pehlivanoğlu Merkez deposuna ulaşımları kendilerine aittir ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş sonucu belirlenecek talihlilerin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sebepten dolayı (otobüsü kaçırması, sağlık sebepleri, kaza ) seyahate katılamamasından Ali Pehlivanoğlu Gıda Pazarlama İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. Sorumlu değildir. Seyahate dahil olmayan masraflar talihlilere aittir.
 • Seyahat ikramiyesi; İzmir Buca Kaynaklar Ali Pehlivanoğlu Merkez depodan başlar ve biter, nakde çevrilemez, talihli dışında başkası tarafından kullanılamaz ve devredilemez İkramiye kazanan talihliler, 15.02.2020 tarihli Yeni Asır Gazetesinde ilan edilecektir.
 • Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 01.03.2020 tarihlerinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 16.03.2020 tarihlerinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.
 • Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım Avea(Markası ”Turk Telekom”) ve Vodafone aboneleri için 0,65 TL KDV ve ÖİV dâhil, Turkcell aboneleri için 1 TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir. Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Teyid için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. www. alipehlivanoglu.com.tr internet sitesi katılımı ücretsizdir. Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır.
 • Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Katılımda şifre, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlar çekilişe dahil edilmeyecektir.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. TAPDK mevzuatına dahil tüm ürünler çekilişe dahil edilmeyecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • İkramiye tesliminde Pos cihazından çıkacak şifreli slip ve fiş/ fatura ibrazı zorunludur.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

 

 


Yorum yapın