Algida Araba Çekilişi 2018

Maraş Usulü ve Carte D’or

Carte D’or ve Algida Maraş Usulü ürünlerindeki şifreyi gir, 6 adet Volvo S60’tan birini kazanma şansı yakala!
1 Eylül – 25 Aralık 2018 tarihleri arasında Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı) ürünlerinden satın aldıklarında, ürün ambalajı içinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3224 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler veya www.algidacekilis.com (ücretsiz) web sitesinde ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenlere 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanya kapsamında yapılacak çekilişle 6 kişiye Volvo S60 T3 Advance 2018 modelotomobil hediye edilecektir.
Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 31.07.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.7800 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 • 01.09.2018 (00.01)-25.12.2018(23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü (Carte d’Or: 925 ml kutu; Classic Meyveli Yoğurtlu, Classic Bal Badem Karamel Kaymak, Classic Oreo Bisküvili, Classic Çikolata Tutkunlarına, Classic Antep Fıstık, Bitter Çikolatalı, Kaymaklı, Classic Çikolata Parçalı Kaymak, Vişne, Bitter Çikolata, Classic Limon Karadut Vanilya, Classic Kaymak Çikolata Karamel, Classic Kaymaklı, 850 ml; Classic Light, Selection Toblerone, Selection Manolya Tatlısı, Selection Karaorman Pastası, Selection Tiramisu, Selection Brownie Cazibesi, Selection Çikolata Karnavalı, Selection Krem Karamel, Selection Meyve Şöleni, Algida Maraş Usulü: 500 ml kutu; Sade, Sade&Çikolatalı, Sade&Antep Fıstıklı, Tahin&Balbadem, Sade&Ceviz, Çifte Dövülmüş Sade, 750 ml kutu; Ekmek Kadayıflı, Tel Kadayıflı, Ev Baklavalı, İrmik Tatlısı ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı) ürünlerinden satın aldıklarında, ürün ambalajı içinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3224 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler veya www.algidacekilis.com (ücretsiz) web sitesinde ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenlere 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir. Kısa mesaj ve internet katılımlarında şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • www.algidacekilis.com web sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir, internete bağlantı ücreti katılımcıya aittir.
 • Kısa mesaj ve internet katılımlarından aynı şifre ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen şifreli katılım geçerli kabul edilecektir.
 • Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekiliş; 31.12.2018 tarihinde, saat 10:00’da Umut Çekiliş, Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han No:14/29 Şişli-İstanbul adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır. Çekilişte 6 kişiye, Volvo S60 T3 Advance 2018 model otomobil(adedi:205.293,00 ₺) ikramiyesi verilecektir.
 • İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir. Görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
 • Çekiliş sonuçları 05.01.2019 tarihli Sabah Gazetesi Cumartesi Eki’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
 • Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve Umut Çekiliş sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • İkramiye kazanan asil talihlilerin 20.01.2019 ve yedek talihlilerin 04.02.2019 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları şifrenin bulunduğu ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile [email protected] mail adresine ya da Umut Çekiliş’e şahsen başvurmaları gereklidir.
 • Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.
 • İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur.
 • Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
 • Kısa mesaj ile Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea(markası “Türk Telekom”dur) ve Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 0,85 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir.
 • Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.
 • İkramiyelerin son teslim tarihi 15.02.2019’dur.
 • Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez. Unilever, Narkoz İletişim ve Umut Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz.
 • Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • İkramiye bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç, diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın