Alcatel 5 Hediyeli Yarışma

Alcatel’in sınırları zorlayan yeni telefonu Alcatel 5’i ilk deneyimleyen olmaya ne dersin?
Sen de yorumlarda 3 arkadaşını etiketle, sınırsız fotoğrafların keyfini yaşama şansı yakala! Yarışma Kuralları:
1. Alcatel Mobile Türkiye Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya, Alcatel Türkiye tarafından düzenlenmektedir.
2. Bu kampanya, 28/08/18 tarihinde başlayarak 31/08/18 ‘de sona erecektir.
3. Kampanya tarihleri arasında Alcatel 5 yarışması için sayfamızı ve postumuzu beğenerek, postumuzun altına 3 arkadaşını etiketleyen 1 kişi yeni Alcatel 5 kazanma şansı yakalayacaktır.
4. Jüri seçimiyle 1 kişiye Alcatel 5 hediye verilecektir. Değerlendirme 02/09/2018 tarihinde yapılacaktır. Sonuçlar 03/09/2018 tarihinde Alcatel Türkiye Facebook sayfasında duyurulacaktır.
5. Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. derece yakın akrabaları, Alcatel Türkiye ve/veya grup şirket çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
6. Kampanya kapsamında verilecek tüm ödüllerin satın alınması ve gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan Alcatel Türkiye sorumlu tutulamaz. Hediyelerin tüketiciye tesliminden sonraki sorumluluk tüketicilerin kendilerine aittir. Teslimden sonra, herhangi bir kayıp, vb. durumlarda Alcatel Türkiye sorumluluk kabul etmez.
7. Kampanya, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
8. Kampanya kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, yarışmaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını ve bu hususlara ilişkin tüm sorumluluğun kendilerinde olduğunu kabul ederler. Aksi takdirde; Alcatel Türkiye’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.
9. Alcatel Türkiye, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
10. Alcatel Türkiye, kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Alcatel Türkiye’nin sorumluluğunda değildir.
11. Alcatel Türkiye, yarışma sırasında öngörülmemiş açıklar yoluyla kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme ve haksız rekabete yol açan kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir. Alcatel Türkiye bu kişi ve/veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.
12. Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar (gerçek kişiler) katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Kampanyaya bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımcıya ait bilgiler kontrol edilecek olup, doğrulanmadığı takdirde katılımcının kampanya katılımı Alcatel Türkiye tarafından iptal edilebilir. Böyle bir durumda katılımcı hediye hakkını kaybedecektir.
13. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve herhangi bir satın alma koşulu aranmayacaktır. İstenen koşulları sağlayan herkes kampanyaya katılabilir. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.
14. Kampanyaya katılanlar yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
15. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılsa dahi, hediye kazanamazlar. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediyeler kendilerine ve/veya yasal temsilcilerine verilmez.
16. Alcatel Türkiye, kampanyanın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının Alcatel Türkiye tarafından istenen bilgi ve belgeleri zamanında sunamaması halinde Alcatel Türkiye’nin katılımcıyı kampanyadan çıkarma hakkı vardır.
17. Kampanyaya katılırken temin etmiş olduğunuz kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Alcatel Türkiye veya bu kampanya ile ilgili olarak tayin ettiği üçücü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. Alcatel Türkiye kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Alcatel Türkiye kampanyaya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilere erişme, itiraz etme, bu bilgileri düzeltme, değiştirme ve/veya silme hakkına sahipsiniz.
18. Yukarıda yazılı bulunan koşullara aykırı davranışlar kötü niyetli ve kural dışı davranış olarak kabul edilecektir. Söz konusu kötü niyetli ve kural dışı davranış nedeniyle Alcatel Türkiye yönünden maddi veya manevi bir zararın oluşması durumunda Alcatel Türkiye, tazminat talebi de dahil olmak üzere her türlü yargı yoluna başvurmak hakkına sahiptir.

Yorum yapın