A101 Ramazan Çekilişi

”Nerede o eski Ramazanlar?”

Ramazan geleneklerimizi hep yaşatmak adına #A101ileRamazanGeleneği çekilişine siz de katılın, Ramazan kolisi kazanan 10 şanslı kişiden biri olun!

Çekilişe katılmak için;

  • A101İletişim sayfasını beğen!
  • Bu paylaşımın altına unutulmayan bir Ramazan Geleneği yazarak 3 arkadaşını etiketle!

Ramazan kolisi kazanma şansı yakala!

Çekiliş Koşulları :

 

Ramazan Geleneği Çekilişi Katılım Koşulları
1. Katılımcılar, yarışmaya 16.05.2018 – 23.05.2018 tarihleri arasında http://facebook.com/A101Iletisim sayfasını beğenip “Ramazan Geleneği” paylaşımına üç arkadaşını etiketleyip, yoruma bir Ramazan Geleneğini yazarak katılabileceklerdir. Çekilişi kazananlar, Ramazan Geleneği gönderisine yorum yapanlar arasından online kura yöntemiyle belirlenecektir.
2. Yarışma sonucunda 10 kişiye Ramazan kolisi verilecektir.
3. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve herhangi bir satın alma koşulu aranmayacaktır. İstenen koşulları sağlayan herkes kampanyaya katılabilir. Kazanılan ödül nakite çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.
4. Ödül kazanan yarışmacılar, 23.05.2018 günü saat 17:00’de http://facebook.com/A101Iletisim sayfasında duyurulacaktır.
5. Kazananlar ramazan kolilerini sonuçların duyurulmasından itibaren 5(beş) gün içerisinde iletişim ve adres bilgilerini(e-mail, posta adresi vb) Facebook özel mesaj yolu ile tarafımıza eksiksiz ilettikleri tarihten itibaren sonraki bir hafta içerisinde adreslerine ulaştırılacaktır.
6. Çekilişe sadece A101 İletişim Facebook sayfasını beğenen 18 yaşından büyük gerçek kişiler katılabilir. Yarışmaya, Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde yaşayan 18 yaşından büyük herkes katılabilir.
7. Bu çekilişe A101 Marketleri çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz. 18 yaşından küçüklerin yarışmaya katıldığının anlaşılması durumunda ödül kazanılsa dahi kişi, ödülünü almaya hak kazanamayacaktır.
8. A101 Marketleri bu kampanyayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödül dahil dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
9. Her bir yarışmacı için katılım 1 (bir) defa ile sınırlıdır. Mükerrer katılımlarda sonraki katılımlar dikkate alınmayacaktır. Yarışma sonunda 10 kişi Ramazan kolisi hediye çeki kazanacaktır.
10. Katılımcılar sadece kendilerine ait iletişim bilgileriyle katılabilirler ve gönderdikleri iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler.
11. Aynı kişinin farklı profil bilgileri ile yarışmaya tekrarlı katılımı ve ödül kazanımı kural dışıdır. Bu gibi durumlarda, katılımcı hiçbir uyarı yapılmadan diskalifiye edilir.
12. Bu çekilişin Facebook ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sorumlu tutulamaz.
13. A101 Facebook Çekilişi hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
14. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını, gizlilik politikasını ve katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
15. İşbu Katılım Koşulları uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu katılım koşulları dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması durumunda Türk kanunlar ihtilafı kuralları uygulanmaksızın Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Katılım Koşulları’ndan dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Merkez (Çağlayan Adliyesi) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
16. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği uyarınca; bu yarışma Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.
17. MUVAFAKATNAME: Katılımcılar, iş bu yarışmaya katılarak; Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Mevzuat, Elektronik Ticaretin düzenlenmesi hakkında düzenlemeler ile sair yasal mevzuat dairesinde, A101’ e verecekleri; Ad, Soyad, Email adresi, Telefon Numarası, İkamet adresi kayıtlarının, iş bu yarışma gereği gönderecekleri Karne resminin, email/sms/kısa mesaj ve sair yazışmalarının ve görüşme kayıtlarının, Katılımcıların vereceği sair bilgilerin A101 tarafından, daha iyi hizmet vermek, reklam tanıtım, ticari faaliyetler ve Pazarlama faaliyetlerinde kapsamında kullanılmasına, işlenmesine kayıt edilmesine, depolanmasına, değiştirilmesine, yeniden kaydedilmesine, saklanmasına, sınıflandırılmasına, gerektiğinde anonim hale getirilmesine Muvafakat ettiğini, yine aynı amaçlar ile vermis olduğu bilgiler kapsamında SMS, email, sesli arama, Facebook/Instagram/Twitter vb Doğrudan Mesaj yada posta yolu ile yazılı şekilde kendisine ulaşılmasına, reklam, tanıtım Pazarlama faaliyetlerinden bulunulmasına Muvafakat etmiş Kabul edilecektir. Her bir katılımcı vermis olduğu muvafakati dilediği zamanda, www.a101.com.tr internet sitesindeki adreslerinden herhangi biri vasıtası ile ulaşarak, kısmen yada tamamı ile geri alabilir, iptal edebilir, A101 tarafından hangi bilgilerinin kayıt edildiğini, arşivlendiğini vb. sorabilir. Mevcut bilgileriniz ile ilgili olarak Yasal Mevzuat dairesinde Kişisel verilerin Korunması ve Kullanılması hususundaki politikalarımıza www.a101.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi/ adresinden ulaşabilirisiniz.
18.Yarışmaya katılanlar bu katılım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve katılım koşullarına uyacaklarını, onayladıklarını kabul ve taahhüt ederler.

 

“A101 Ramazan Çekilişi” üzerine bir yorum

Yorum yapın