A Plus AVM Araba Çekilişi 2019

A Plus Avm’den Rüya Gibi Bir Yeni Yıl Hediyesi: PEUGEOT 3008 SUV! 05.11.2018 (10:00) – 14.02.2019 (22:00) tarihleri arasında A Plus AVM’de tek seferde yapacağınız her 200 TL’lik alışverişinizde bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Kampanya Katılım Koşulları:

• Bu kampanya, Ataköy AVM Yaşam ve Alışveriş Merkezi İşletmeciliği ve Kiralama A.Ş.tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 23.10.2018 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.10593 sayılı izni ile 05.11.2018 (10:00) – 14.02.2019 (22:00) tarihleri arasında düzenlenmiştir.

• Kampanya tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi’nde yer alan tüm mağazalardan ( Ataköy Plus Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler Mobil/Sabit telefon internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri ve kuyum alışverişleri, AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.) tek seferde 200-TL ve katları tutarında (her 200-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gidip fiş/fatura/e-faturalarını ile ibraz eden müşteriler üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soy ad, adres, telefon numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

• Çekilişte 1 kişi 2018 MODEL PEUGEOT 3008 ACTİVE 1.6 BLUEHDİ 120 P EAT6 model otomobil ( Araç bedeli 248.900 TL’dir) kazanacaktır. Kampanyada verilecek ikramiyenin özellikleri yukarıda belirtilen içeriktedir.

• Çekiliş, 23.02.2019 tarihinde saat 15:00’te AtaköyPlus Alışveriş Merkezi alt çarşı katı etkinlik alanı – Ataköy Konakları Adnan Kahveci Bulvarı No:3 6.Kısım Bakırköy/İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.Çekilişte öncelikle bir asil talihli belirlendikten sonra 1 yedek talihli belirlenecektir.

• Kazanan talihliler, 25.02.2019 tarihli Akşam Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.

• Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmeden Ataköy AVM Yaşam ve Alışveriş Merkezi İşletmeciliği ve Kiralama A.Ş. sorumlu tutulamaz.

• Asil talihliler 12.03.2019 tarihine kadar, yedek talihliler 27.03.2019 tarihine kadar kimliği, alışveriş belgesi ve bilgisayar çıktısı ile Ataköy AVM Yaşam ve Alışveriş Merkezi İşletmeciliği ve Kiralama A.Ş.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği, alışveriş belgesi ve bilgisayar çıktısı ile başvurmayan talihli ikramiyesini teslim alamaz.

Asil talihlinin ikramiyesini belirtilen süre içinde başvurarak teslim almaması halinde yerine yedek talihliye ikramiye teslim edilecektir. İkramiyenin son teslim edilme/kullanılma tarihi 30.03.2019’dur. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.

• Bu çekilişe Ataköy Avm Yaşam ve Alışveriş Merkezi ve Kiralama A.Ş. ve A Plus AVM bünyesinde bulunan mağaza personelleri, Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. , Kattenbeck Tem.Hiz.Teks.Deri San.ve Tic. A.Ş. Delta Proje İnşaat Turizm San. Ve Tic. A.Ş. ve Ortakları çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

• Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

• İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

• Kazanılan hak devredilmez, nakde veya mala çevrilemez.

• Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

• Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.

• Katılımcılar fiş, fatura ve e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

• Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

• İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

• Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

• Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0 (212) 661 75 15 numaralı telefondan A Plus Avm yönetimine ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın